O nás

Mámnápad.cz je nezávislý magazín o inovacích, kreativitě, startupech pro všechny byznys inovátory a podnikavé lidi. Vedle informací ze světa kreativních projektů a startupů přinášíme tipy a návody jako podpořit svou kreativitu a inovace v organizacích.

Akcelerátor Mámnápad.cz je síť nezávislých odborníků, kteří svou prací pomáhají nápadům na svět. Jádro našeho týmu tvoří 12 jednotlivců a subjektů. Mezi naše odborníky patří specialisté na podnikání, marketing, vývoj softwaru i hardwaru, ale i lidé, kteří pomáhají hledat investory.

Naší vizí je pomáhat jednotlivcům, skupinám i organizacím úspěšně uskutečňovat své nápady a inovační projekty a podporovat tvořivé myšlení ve společnosti. Věříme, že díky kreativnímu myšlení a inovacím můžeme společně vybudovat lepší svět.

Adam Novák

Adam NovákHead of Mámnápad.cz, lektor a konzultant

„Mám radost z každého originálního nápadu, který se podaří uvést do praxe. Možná proto jsem v minulosti působil jako projektový manažer a analytik v oblasti vývoje nových informačních systémů a reklamy. Protože mě baví rozvíjet organizace a lidi kolem sebe, působím od roku 2009 jako lektor a konzultant na volné noze. Vedle toho provozuji magazín o inovacích, který právě čtete.“

Čím se zabývám?

Inovační management, kreativní myšlení, startupy, projektové řízení, znalostní management, měkké dovednosti.

Autor knihy Inovace je rozhodnutí.

Čemu jsem se věnoval v minulosti?

Vystudoval jsem informační management a sociální a masovou komunikaci na univerzitě v Praze a poté obory podniková informatika a personální management na VŠE. Poté jsem získal několikaleté zkušenosti se zaváděním inovací v oblasti informačních systémů pro klienty z řad bank, státní správy i telekomunikací. Podílel jsem se na inovaci procesů v různých oblastech jako obchod, vývoj nového produktu, reklamace a zavedl jsem systém řízení inovačních projektů ve společnosti LINET. Vyškolil jsem stovky lidí v oblasti měkkých dovedností, informačních systémů a kreativního myšlení. V roce 2013 jsem založil internetový magazín o inovacích Mámnápad.cz . Certifikáty: projektové řízení Prince 2, OMG UML Fundamental.

Chcete-li se na něco zeptat, klidně mi napište.

Jolana Scotti

Redakce Mámnápad.cz

Provozovatel:

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o., IČ 060 982 82, se sídlem Za Hládkovem
680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6, zapsána v obchodním rejstříku vedeném
Městským soudem v Praze v oddíle C., vložce 276026