Podcasty

Podcasty jsou stále poměrně nový způsob, jak získávat nové informace o jakýchkoliv tématech a neustále se vzdělávat. V posledních letech zažívají obrovský rozmach. Po celém světa existuje více než 850 tisíc podcastů. Jen u nás jich máme více než 700!

Slyšíte pojem PODCAST poprvé? Nevadí, stručně vám představíme o co se jedná.

Podcast znamená audiozáznam. Většinou se jedná o zvukový záznam mluveného slova.

Název vznikl spojením slov iPod (přehrávač hudby od společnosti Apple) a broadcast (vysílání). Do podcastů se například převádějí rozhlasové hry, hudební pořady, výukové lekce, četby knih, rozhovory a různé debaty.

Existuje mnoho českých podcastů, které se věnují zpovídání osobností z podnikatelské prostředí. Můžete si poslechnou mnoho inspirativních rozhovorů, které navíc obsahují doporučení od zkušených, díky čemu už nebudete muset opakovat chyby, které udělali oni na svém začátku.

Kde podcasty poslouchat?

Existuje více způsobů, jak poslouchat podcasty. Nejpohodlnější způsob je poslouchat pomocí aplikace na svém chytrém zařízení. Pravděpodobně nejpopulárnější jsou aplikace Apple Podcast, Google Podcast a Spotify. Další populární, čistě podcastové aplikace jsou například Pocket Cast nebo Overcast. Pokud už máte nějaké své podcastové favority, tak si dejte pozor, protože ne všechny naleznete na všech platformách.

Spolupracujeme s podcasty, které Vám pomůžou s podnikáním, kde se dozvíte mnoho užitečných rad a uslyšíte mnoho inspirativních příběhů!

MámNapad.cz