Pro investory

Jste investor nebo se jím chcete stát? Pokud ano, tak jste tu správně!Propojujeme zajímavé, inovativní i začínající projekty s investory, kteří jsou schopni pomoci nejen finančně, ale i svým know-how.

Díky nám můžete přijít k zajímavým, začínajícím projektům, které potřebují finance pro svůj rozjezd nebo rozvoj. Podílejte se aktivně na tvorbě projektů, které mají potenciál měnit celou společnost. Pomozte projektům svými zkušenostmi a získej zajímavé zhodnocení svých peněz. 

Nabízíme Vám možnost aktivně se podílet na vývoji projektů i přesto, že svůj vlastní nápad nemáte. V naší databázi projektů můžete najít spoustu zakladatelů hledajících nové partnery, od kterých si slibují nejenom finanční pomoc, ale také pomoc s realizací celého projektu. Najděte projekt, který je z prostředí ve kterém se pohybujete a kterému dobře rozumíte!

V naší databázi nápadů naleznete více než 130 příležitostí k investici. V databázi jsou projekty téměř ze všech odvětví. Každý investor si najde projekt, který sedí jeho poli působnosti!  

Níže Vám nabízíme dvě sekce:

  • V sekci „Jsem investor“ můžete vyplnit kontaktní formulář, popsat o co se zajímáte nebo jaké projekty hledáte. My se Vám ozveme s nabídkou investic a otevřeme naší databázi nápadů.
  • Sekce „Chci se stát investorem“ je určena pro všechny, kteří zatím aktivními investory nejsou, ale chtějí se dozvědět více. Dozvíte se, co vše obnáší být investorem a jaké jsou benefity i rizika. Naleznete zde spoustu tipů, rad a odkazů na zajímavé knihy a stránky zabývající se investováním. V případě, že se rozhodnete začít s investováním, neváhejte vyplnit formulář a my se Vám ozveme!
MámNapad.cz