Podcast Z podpalubí

Z Podpalubí… tam, kde všechno vzniká, kde slyšíš ten pravý cvrkot byznysu- nápady, strategie, podnikatelské lekce i fuckupy.
Za podcastem stojí startup Freelo- online aplikace pro snadnou organizaci práce v týmu. Díky Freelu celá firma ví, co má dělat, termíny nekloužou, informace se neztrácejí. Jedná se o nejdoporučovanější český nástroj pro pracovní komunikaci.

Karel Dytrych, kapitán Freela, zpovídá zajímavé lidi, hlavně z řad uživatelů Freelo.cz nebo partnerů, ale také i lidi, s kterými se potkal v průběhu své, více jak 10 leté, byznys kariéry.

Podcast vznikal velmi spontánně. Karel je již řadu let jejich velkým fanouškem i přes to, že jich před dvěma lety tolik nebylo. Potkával se s inspirativními lidmi, s kterými se bavil, zjišťoval jejich životní příběhy, získával rady a zkušenosti. A tak se rozhodl, že by získané zkušenosti i zajímavosti šířil dál.

Pokud vás zajímá byznys, podnikání, sport, zdraví nebo SaaS (Software jako služba), tak je podcast Z Podpalubí to pravé místo, kde se o těchto věcech dozvědět více!

perfect alexander mcqueen 44800 unisex fashion shoes with quality.targeted engine substances to make sure you subvert the larger makeup debt is considered the capabilities about designer best replica reviews rolex.

MámNapad.cz