Podcast Z podpalubí

Z Podpalubí… tam, kde všechno vzniká, kde slyšíš ten pravý cvrkot byznysu- nápady, strategie, podnikatelské lekce i fuckupy.
Za podcastem stojí startup Freelo- online aplikace pro snadnou organizaci práce v týmu. Díky Freelu celá firma ví, co má dělat, termíny nekloužou, informace se neztrácejí. Jedná se o nejdoporučovanější český nástroj pro pracovní komunikaci.

Karel Dytrych, kapitán Freela, zpovídá zajímavé lidi, hlavně z řad uživatelů Freelo.cz nebo partnerů, ale také i lidi, s kterými se potkal v průběhu své, více jak 10 leté, byznys kariéry. 

Podcast vznikal velmi spontánně. Karel je již řadu let jejich velkým fanouškem i přes to, že jich před dvěma lety tolik nebylo. Potkával se s inspirativními lidmi, s kterými se bavil, zjišťoval jejich životní příběhy, získával rady a zkušenosti. A tak se rozhodl, že by získané zkušenosti i zajímavosti šířil dál.

Pokud vás zajímá byznys, podnikání, sport, zdraví nebo SaaS (Software jako služba), tak je podcast Z Podpalubí to pravé místo, kde se o těchto věcech dozvědět více!

MámNapad.cz