Podcasty Dana Tržila

 

Dan Tržil se věnuje rozvoji audio podcastů v ČR. Podcasty měly zásadní vliv na jeho život, a proto se je snaží představit více lidem. Produkuje úspěšný podcast Proti Proudu a Na vlně podnikání. Je autorem katalogu českých podcastů ceskepodcasty.cz. Zároveň produkuje  podcasty pro klienty jako Red Bull, KB nebo EY a konzultačně se podílí na mnoha dalších podcastech v ČR a USA. 

Proti Proudu:

Český podcast pro ty, kteří věří, že jediným limitem jejich života jsou oni sami. Inspirativní rozhovory s lidmi, kteří jdou proti proudu a boří stereotypy. Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel.
Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?
Každý z nás chce v životě  něčeho dosáhnout a učit se od někoho, komu se to podařilo, je jedna z nejefektivnějších cest k vlastnímu úspěchu.

Na vlně podnikání:

Na vlně podnikání je podcast přinášející denní dávku podnikatelského know-how a inspirace.
Hosty jsou výjimeční lidé ze světa byznysu – zajímaví podnikatelé, úspěšní freelanceři nebo top manažeři.
Dan Tržil (tvůrce Proti Proudu) vám přináší nový podcast, který je ideální součástí produktivního dne. V 15-20 minutových epizodách poznáte nejen zajímavé osobnosti českého byznysu, ale získáte praktické rady a tipy, které budete moci okamžitě použít ve svém vlastním podnikání.
MámNapad.cz