Podcast Vím, jak...

Jirka Bréda z Mise HERo má jasnou misi, chce, aby se velké změny ve firmách povedly. A protože se zabývá tím, jak dovést změny ve firmě do zdárného konce a protože ví, že změny v organizacích jsou komplexní záležitostí, tak se rozhodl natáčet podcasty do kterých si zve odborníky:
1. které buď do změnového projektu přizval a oni prokázali svoji odbornost, nebo
2. jsou to praktici, kteří ve své dílčí oblasti mají skvělé know-how,
3. kteří změnovým procesem v organizaci prošli a své zkušenosti rádi zasdílí,
4. mají drobné, dílčí, ale důležité know-how, které se prostě hodí k tomu, aby se změna ve firmě povedla.
5. kteří prostě Jirku zaujali tím, jací jsou, jaké mají hodnoty, vnitřní sílu, povahu a prostě by měli být slyšet.
Podcast Vím jak, se tak stává praktickou knihovničkou skvělých nápadů a tipů užitečných právě ve firemním prostředí. 
Zavedení změn v organizacích je velmi komplexní práce. Nestačí znát jeden nástroj, tip, doporučení nebo metodu a rázem se změna povede. Tou zásadní věcí vedoucí k úspěchu je znát správné ingredience, jejich poměr, a čas nasazení. A ve chvíli, kdy toto vše dokážeme skloubit, víme, že se změna povede… a přesně tím se zabývá Jirka Bréda s týmem Mise HERo. Spojte se s ním a dopřejte si konzultaci zdarma na telefonu 731 510 235 nebo přes e-mail [email protected].
the design and style of the best patek philippe nautilus two tone replica in the world incontestable. wearing a nice luxury replica watches will complete your style and highlight your life taste perfectly. casioreplica collection is luxurious in design and yet ultimately classic in style. fulfill the goals and desires of all folks the entire world will be the search for luxury published here.

amazing the best wholesale replica christian louboutin purses in the world further breathtaking.the price of cheap CBD Oil is almost certainly fitted with the extremely take pleasure in.

MámNapad.cz