O nás

Mámnápad.cz je nezávislý magazín o inovacích, kreativitě, startupech pro všechny byznys inovátory a podnikavé lidi. Vedle informací ze světa kreativních projektů a startupů přinášíme tipy a návody jako podpořit svou kreativitu a inovace v organizacích.

Akcelerátor Mámnápad.cz je síť nezávislých odborníků, kteří svou prací pomáhají nápadům na svět. Jádro našeho týmu tvoří 12 jednotlivců a subjektů. Mezi naše odborníky patří specialisté na podnikání, marketing, vývoj softwaru i hardwaru, ale i lidé, kteří pomáhají hledat investory.

Naší vizí je pomáhat jednotlivcům, skupinám i organizacím úspěšně uskutečňovat své nápady a inovační projekty a podporovat tvořivé myšlení ve společnosti. Věříme, že díky kreativnímu myšlení a inovacím můžeme společně vybudovat lepší svět.

Provozovatel a vlastník:

INVESTER GROUP HOLDING s.r.o.,

IČ 060 982 82, se sídlem Za Hládkovem
680/12, Střešovice, 169 00 Praha 6, zapsána v obchodním rejstříku vedeném
Městským soudem v Praze v oddíle C., vložce 276026

Jolana Scotti

Redakce Mámnápad.cz

 

 

 

Adam Novák

Adam NovákZakladatel Mámnápad.cz, 

„Mám radost z každého originálního nápadu, který se podaří uvést do praxe. Možná proto jsem v minulosti působil jako projektový manažer a analytik v oblasti vývoje nových informačních systémů a reklamy. Protože mě baví rozvíjet organizace a lidi kolem sebe, působím od roku 2009 jako lektor a konzultant na volné noze. Vedle toho jsem v roce 2013 založil magazín o inovacích, který právě čtete a provozoval jej do roku 2019.“

Autor knihy Inovace je rozhodnutí.