Mámnápad.cz je internetový magazín o inovacích, kreativitě, startupech pro všechny byznys inovátory a podnikavé lidi. Cílem projektu je nejen přinášet aktuální a zajímavé informace z business startupového světa, ale také podporovat začínající projekty. Rádi Vám pomůžeme se zviditelněním, nalezením investorů či partnerů a také poskytneme potřebné a užitečné rady a tipy, které usnadní Váš začátek.

Naší vizí je pomáhat jednotlivcům, skupinám i organizacím úspěšně uskutečňovat své nápady a inovační projekty a podporovat tvořivé myšlení ve společnosti. Věříme, že díky kreativnímu myšlení a inovacím můžeme společně vybudovat lepší svět.

Náš tým

Tomáš Kubata

Šéfredaktor Mámnápad.cz

Jolana Scotti

Redakce Mámnápad.cz

Adam Novák

Zakladatel Mámnápad.cz 

„Mám radost z každého originálního nápadu, který se podaří uvést do praxe. Možná proto jsem v minulosti působil jako projektový manažer a analytik v oblasti vývoje nových informačních systémů a reklamy. Protože mě baví rozvíjet organizace a lidi kolem sebe, působím od roku 2009 jako lektor a konzultant na volné noze. Vedle toho jsem v roce 2013 založil magazín o inovacích, který právě čtete a provozoval jej do roku 2019.“

Autor knihy Inovace je rozhodnutí.

MámNapad.cz