Investiční příležitost- Wellness apartmán v Ostravě

 Investiční příležitost- Wellness apartmán v Ostravě

Díky spolupráci s naším partnerem Invester.cz vám přinášíme zajímavou investiční příležitost. Pokud hledáte způsob, jak zhodnotit své volné finance, tak určitě čtěte dále! Autor projektu Marek Sikora vám stručně představí projekt a co nabízí.

Marek Sikora:
Vystudoval školu se zaměřením na PLC programování a již řadu let podniká v oblasti kryptoměn a technologií. Jedná se o jeho první projekt v oblasti nemovitostí. Rozhodl se projekt zrealizovat, protože mu v centru Ostravy a v jejím okolí chybí místa, kde si může člověk odpočinout nejen během víkendu, ale i přes týden, bez nutnosti daleko dojíždět. 

Na projektu se podílí společně s odborníky, kteří budou provádět stavební práce nebo montáže zařízení. 

Jedná se o projekt v centru Ostravy. Projekt zahrnuje nákup a následnou rekonstrukci bytu na privátní wellness apartmán, určený pro širokou veřejnost. Výhodou projektu je nejen zisk z provozování wellness, ale i růst tržní hodnoty bytu díky rekonstrukci, které je součástí celého projektu a následný prodej bytu se ziskem.

V novém wellness bytu zažijete dokonalé uvolnění těla i mysli od denních starostí v unikátních prostorách a to v naprostém soukromí. Chceme vytvořit prostor, který zanechá dojem a kam se budou klienti rádi vracet. Cílem je přinést zákazníkovy nezapomenutelný zážitek. Prostor vytvoříme s atmosférou plnou komfortu relaxace uvolněnosti a intimna. Použitými elementy k vytvoření atmosféry budou voda, země, dřevo, oheň, kov a na úrovni smyslů pak hudba, vůně, světla a dotek.

Po nákupu vhodně vhodně orientovaných bytových prostor s rozlohou kolem 50m2 proběhne kompletní rekonstrukce a vybuduje se prostor určený k relaxaci nebo jako luxusní milenecký azyl. Bude možné apartmán pronajmout jak na 2 hodiny, tak na celou noc. Cena 2 hodinového pobytu 1.200 Kč, cena pobytu na noc 2.780 Kč. Součástí vybavení bude hydromasážní vana, infrasauna vhodná i pro osoby nesnášející klasickou finskou saunu s vysokými teplotami, velko-formátová televize, ozvučení, kuchyň, minibar, prostorná postel, aromaterapie a další.

Celý projekt je koncipován na 4 roky, po kterém následuje prodej nemovitosti. Projekt nabízí až 40% volného obchodního podílu. Cena 1% obchodního podílu činí 48 875 Kč. V případě vlastnictví 1% obchodního podílu získá investor výnos 25.212 Kč za 4 roky (průměrné roční zhodnocení 12,89% p.a.). + je mu vrácen vklad v hodnotě 48.875 Kč a to ihned po prodeji nemovitosti.

Investovat lze již od 1000 Kč. 

Related post

MámNapad.cz