Investujte chytře – vsaďte na investice s měsíční výplatou

 Investujte chytře – vsaďte na investice s měsíční výplatou

Pokud jste se rozhodli investovat a nemůžete si vybrat spolehlivou společnost, zkuste crowdfunding. V překladu to znamená skupinové investování, kdy jednotlivci přispívají většinou menším obnosem. A to na společný projekt, který tímto způsobem podpoříte a pomůžete dovést do zdárného konce.

Oč se jedná?

Hromadné financování crowdfunding se využívá hlavně u kulturních projektů, při rozjezdu nové firmy, startupu, vývoji softwaru, počítačové hry atd. Další možností je investiční crowdfunding, u něhož se stáváte skutečným investorem. A tím pádem získáváte adekvátní výnos. Oproti jiným investičním metodám nepotřebujete u crowdfundingu vysoký vstupní vklad a vaše peníze jsou chráněny před inflací. V neposlední řadě je třeba zmínit originalitu. Stáváte se přímým účastníkem reálného projektu, jenž bude s trochou štěstí v budoucnosti úspěšný.

Investice s jistotou

Crowdfungingová investiční platforma finGOOD nabízí investování pouze do prověřených českých firem. Princip spočívá v tom, že peníze investujete do úvěrů, nikoliv dluhopisů. Ty jsou následně poskytovány prověřeným společnostem, které mají min. 2 letou historii a dostatečné zajištění. Vše probíhá v rámci P2B crowdfundingu čili peer-to-business platformy poskytující úvěry pro malé a střední firmy. Investoři tak výhodně zhodnotí svůj kapitál, firmy touto cestou získají rychle a jednoduše volné finance.

Proč se rozhodnout pro finGOOD?

V prvé řadě získáte pravidelný pasivní měsíční příjem, jenž vám bude za vaši investici vyplácen na bankovní účet. Rovněž nemusíte platit žádné poplatky týkající se registrace či vedení účtu. Jak už bylo zmíněno, nepotřebujete ani vysokou počáteční investici. Investovat můžete již od částky 5 000 Kč. A teď to nejdůležitější. Váš kapitál bude investicí u finGOOD zhodnocen průměrně o 8,7 % ročně. Nejčastěji se setkáte s investičními příležitostmi se zhodnocením 6-10 % p. a.

TIP na článek: Jak spořit a kam uložit peníze, aby se zhodnocovaly

Jak postupovat?

Nejprve je nutné se zaregistrovat jako investor. Zadáte vaše osobní údaje, přiložíte 2 doklady totožnosti a číslo bankovního účtu. Jakmile bude ověřen váš email a zkontrolována totožnost, obdržíte kontrolní SMS s unikátním kódem. Následně z vašeho bankovního účtu je třeba odeslat symbolickou 1 Kč pro ověření platnosti. V dalším kroku si vyberete projekt, do něhož budete chtít investovat. Pokud se u něho sejde dostatečné množství investorů, kteří se budou schopni složit na potřebnou částku, budete vyzváni k zaslání platby. Poté vám bude na váš bankovní účet chodit každý měsíc splátka jistiny včetně úroků. Jak je patrné, jedná se o moderní investiční nástroj, u něhož není zapotřebí přítomnosti banky. Vaše investice efektivně vydělávají a vy máte vše plně pod kontrolou.

Related post

MámNapad.cz