these https://replicawatch.io/ are not only perfectly authentic. valued progressed monitors need who makes the best https://perfectrichardmille.com/. i ran a search on photobucket today to see what watchescartier.to i could find. rolex swiss rolex replica worked hard on the details. wigs for sale online. best swiss https://www.versacereplica.to artists hold amazing perspective and also abundant creativeness. welcome to buy our cheap swiss manoloblahnikreplica.
  • Uvažujete o vlastním podnikání?
  • Rádi byste založili startup?

Doražte na večerní workshop, kde se seznámíte s různými cestami, jak přijít s kreativním nápadem, jež zákazníky zaujme. V první části se naučíte různé metody kreativního myšlení, které vám pomůžou inovovat stávající služby a výrobky. Dále se zaměříme na to jak efektivně zjistit potřeby cílové skupiny, abyste nabídli to, o co zákazníci stojí. V závěru se dozvíte, jaké zdroje sledovat pro inspiraci zajímavým nápadem ze zahraničí.

Cena: 270 Kč

Místo: Wall Street Café – malá zasedací místnost, Politických  vězňů 21, Praha 1

Termín: 20.11.2013, 18.00 – 21.00

Lektor: Mgr. Adam Novák
Vystudoval IT a marketingovou komunikaci na univerzitě v Praze. Studium zakončil bakalářskou prací na téma kreativní reklama a magisterskou prací na témě inovativní marketing. Poté pracoval několik let v oborech, kde nové nápady vznikají a uplatňují se v praxi a to v řízení IT projektů a reklamě. Podílel se na inovaci procesů v různých oblastech jako obchod, vývoj nového produktu, reklamace a zavedl systém řízení inovačních projektů ve společnosti LINET. Od roku 2009 se věnuje školení na volné noze. Založil a vytváří magazín o kreativitě a inovacích Mámnápad.cz.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

MámNapad.cz