Jak začít podnikat bez vysokých vstupních nákladů?

 Jak začít podnikat bez vysokých vstupních nákladů?

Začít podnikat je snem mnoha z nás. Mezi velké výhody patří větší osobní svoboda a také zajímavější finance než při zaměstnaneckém poměru. Na druhé straně se však podnikatel setkává i se spoustou překážek.

I přesto, že začínající podnikatel je připraven na složitost právního řádu při zakládání společnosti, je tu však mnohem větší komplikace. Mnoho typů podnikání a také druhů společností vyžaduje do začátku velký vstupní kapitál.

Jsou pro vás vstupní náklady příliš vysoké a půjčka od banky pro vás nepřichází v úvahu? Věděli jste ale, že existují i jiné formy získání financí než klasická půjčka od banky?

Jedna z nich je Portál INVESTER.cz, který je založen na skupinovém financování. Invester nabízí příležitost pro začínající, ale i rozjeté podniky, které hledají pro svůj byznys další finance. Jak to vlastně funguje?

INVESTER je platforma, kde se prezentují zajímavé projekty za účelem získání potřebných financí.

  • Zajímavé projekty se umístí do sekce Start-up market.
  • Prostřednictvím skupinového financování získá projekt potřebný kapitál.
  • Po dosažení cílové částky získává projekt finance k dispozici a projekt se realizuje.

Jaké výhody plynou pro podnikatele?

Díky platformě INVESTER může každý subjekt jednoduše financovat svůj podnikatelský nápad, ať už je ve fázi nápadu, start-upu nebo stabilní firmy.

Podnikatel tedy získá:

  • Možnost realizovat nápad bez vlastních nákladů nebo drahých půjček.
  • Kapitál na financování nápadu nebo projektu.
  • Pomoc s dalšími službami, které podnikání provází – marketing, právní servis nebo projektové řízení a další.

V rámci portálu podnikatel zaregistruje svůj nápad nebo projekt pomocí online formuláře. Po úspěšném vyhodnocení záměru projektu komisí je projekt nasazen na platformu.

Díky investorům, kteří pomohli projektu získat cílovou částku, se projekt realizuje. Dále již generuje zisk, který se rozdělí mezi autora projektu a investory dle procent, které vlastní jako obchodní podíl.

Proč se vyplatí podnikat s INVESTEREM?

Princip „finance za obchodní podíl“ je výhodná možnost pro všechny, kteří nechtějí ke svému podnikání využít drahé bankovní půjčky nebo vlastní prostředky. Díky financím tak můžete rychle akcelerovat rozvoj, rozšířit své podnikání a nemít starosti se splácením úroků. Možnosti financování naleznete ZDE.

Portál INVESTER má za sebou úspěšný rok, kdy zafinancoval celkem 10 zajímavých podnikatelských nápadů. Zaregistrujte svůj projekt a přidejte se k dalším úspěšným projektům.

Related post

MámNapad.cz