LUSQ – investuj chytře do nemovitosti

 LUSQ – investuj chytře do nemovitosti

Možností, do čeho investovat, aby nám to v budoucnu přineslo finanční zisk, je mnoho. Jednou z možností je investovat do nemovitostí. S tím vám pomůže, a celý proces tak usnadní, nová platforma.

O čem váš projekt je?
LUSQ je online platformou pro investiční byty se zaručeným výnosem. Její základ je v tom, že efektivně propojuje jednotlivé kroky a využívá metody, které jsou na trhu dlouhodobě osvědčené. Umění je dobře koupit tam, kde je poměr mezi nájmem a cenou bytu nejvýhodnější. To vytváří prostor zajímavého výnosu pro investora.
Ekonomika platformy stojí na solidním nájemníkovi, který hledá dlouhodobé bydlení. Proto si vybíráme takové nemovitosti, které svým typem a standardem osloví tyto klienty. Financování bankou je dalším klíčovým know-how společnosti. Investor může využít finanční páky, aniž by musel cokoliv dokládat a běhat do banky. Nově mu stačí jen 30 % vlastních zdrojů. LUSQ chytře propojuje tyto kroky v jednolitou službu a oslovuje tak i investora – laika.

Kdo všechno patří do vašeho týmu?
Silná stránka LUSQu je v tom, že náš tým tvoří lidé, kteří jsou ve svých oborech profesionály, ať již hovoříme o oblasti real estate, práva, financí, marketingu a dalších.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?
Když se Vás zeptám, co vše můžeme dnes koupit online? Řeknete mi třeba ledničku, cestovní zájezd. A my jsme si řekli: „Pojďme to takto udělat i s investičními byty, aby si i drobný investor mohl v jednom kliku byt nejen koupit, ale i nechat spravovat a následně i prodat. A tak vznikl LUSQ.“

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?
Co obecně lidé berou jako těžký? To, co si tak sami nastaví, že takové je. Mindset lidí v LUSQu se v tomto liší. Pro nás představuje vše potenciál. Když to máte nastavené takto, je pak pro vás možné úplně vše.

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?
Nosit ve své hlavě, že každý projekt, produkt, služba, cokoliv je jako stůl se třemi nohami. První z nich je mít nápad, druhá noha představuje schopný tým lidí a třetí, jak tvrdě dokážete pracovat.

Na čem pracujete teď?
Náš cíl je do konce roku expandovat až na sto nabízených bytů ze čtyř krajů. Do budoucna se připravujeme na expanzi k našim sousedům, abychom investorům mohli nabídnout investiční byty například z oblasti Lipska, Drážďan či Katovic.

Jaký vliv na vás měla jarní situace kolem koronaviru?
Online platformu LUSQ jsme spustili v polovině června. Žádný dopad tohoto období na naše fungování nepociťujeme.
Na jaře byl obecně zájem o nemovitosti z důvodu nouzového stavu o několik desítek procent nižší oproti běžnému stavu. Jak ale říkám, nás to nijak nepoznamenalo.

Někde jsem zaslechla, že koronavirus urychlí krizi v oblasti nemovitostí. Myslíte si, že k tomu opravdu dojde?
Žádná krize není a v blízké době ji nečekáme. O byty, zejména investiční, je velký zájem, podobně jako o zřízení si hypotéky.

Mnoho lidí bylo na jaře bez práce, mají pořád zájem o koupě bytů?
O investiční byty LUSQu je stále velký zájem. Byt jako investici kupují lidé, pro které jednorázový výpadek příjmů není likvidační.

Related post

MámNapad.cz