Partneři

Startupy:

Social Impact Awards

Social Impact Award je mezinárodní soutěží projektů, které pomáhají řešit společenské problémy. Účastníci soutěže získávají odborné know-how, prostor pro výměnu nápadů, zpětnou vazbu a také finanční ocenění, které pomůže začínajícím společensky prospěšným podnikatelům nastartovat svůj projekt.

Technologie:

Česká inovace

Česká inovace svými projekty přesvědčuje o tom, že inovace nejsou jen výsadou velkých firem s výzkumným a vývojovým zázemím, nýbrž neomezenou příležitostí uplatnit tvořivost a zajímavé nápady. Příležitostí i pro malé firmy, projekty, jednotlivce, příležitostí pro každého.

Marketing:

mno_logo

Server Marketingové noviny.cz přináší články a zajímavosti výhradně z oblasti obchodu a marketingu. Jeho cílem je informovat čtenáře o trendech v oblasti výzkumu trhu, prodeje, strategie, řízení a vzdělávání. Nabízí podrobné informace o veřejně prodejných studiích firem zabývajících se výzkumem trhu, přináší články na téma prodej, péče o zákazníka a uspokojování jeho potřeb.

StartupHelp - internetové podnikání - logo

StartupHelp je pomocník pro všechny, kteří se chtějí pustit do podnikání, nebo už začali. Na konkrétních příkladech se dozvíte, jaké věci startupy v podnikání řeší, jakým způsobem a jakých chyb se dopustily. Blog obsahuje články, jejichž součástí je řada interních informací a dokumentů, ke kterým se jen tak někde nedostanete. Všechno provází snaha o maximální otevřenost, aby byly informace co nejhodnotnější.

MámNapad.cz