Podnikejte online

 Podnikejte online

Současný moderní svět přeje podnikání na internetu. Je to rychlejší, pohodlnější, je z čeho vybírat, porovnávat. A aktuální situace u nas i ve světě spojená s pandemií koronaviru tomu jenom napomáhá. Mnoho podniků s pobočkou či prodejnou v době karantény zkrachovalo, nebo přišlo o zákazníky, čili velký zdroj příjmů. Lidé se obraceli na internet, kde nakupovali.

Převeďte svůj business do onlinu

Buďte in a žijte online! Není to nic složitého. Ať už podnikáte ve službách, nebo prodáváte produkty, základem je webová stránka. Je možné si spíchnout web svépomocí, ale jistější je si nechat vytvořit profesionální stránky na míru. Sice si připlatíte, ale máte zaručenou následnou návštěvnost. Zákazníka zaujme pěkná stránka, navíc někteří webdesignéři se postarají i o správu webu v budoucnu a nastavení marketingových nástrojů. Ty jsou důležité pro zobrazování ve vyhledávačích a získání potenciálních zákazníků.

Fungujte online

Když máte web, vaší novou starostí se stává zákazník. Čím ho zaujmout, oslovit, udržet.

  • Slevy – zaujmou každého. Nemusí se čistě jednat jen o ně, zkuste poukázky, soutěže, výzvy.
  • Péče – pokud získáte zákazníka, buďte s ním v kontaktu. Posílejte newslettery (když nebude proti), dárek k svátku / narozeninám ve formě slevového poukazu…
  • Sociální sítě – v současnosti je využívá velké procento populace, proto je téměř žádoucí si vytvořit stránku na Facebooku, YouTube, Instagramu. Ale důležitá je aktuálnost. Postujte novinky, zajímavé informace a články, fotografie a videa.

Nic není tak složité, jak se zdá

Může vám to přijít složité, ale co dnes není… V případě, že si nebudete vědět rady, využijte pomoc odborníků – poskytnou rady, postarají se vám o marketing, sociální sítě… Můžete se obrátit i na náš portál, ať už s radou, pomocí, zviditelněním.

Related post

MámNapad.cz