Pracujte bezpečněji pomocí hydraulických zvedacích nůžkových plošin!

 Pracujte bezpečněji pomocí hydraulických zvedacích nůžkových plošin!

Používáte výtahy, jeřáby, manipulátory, nebo snad i obyčejný žebřík pro zvedání předmětů a materiálů? Tyto způsoby mohou představovat bezpečnostní riziko. Pokud chcete investovat do bezpečí Vás nebo Vašich zaměstnanců, hydraulické zvedací nůžkové plošiny jsou tím správným krokem pro zajištění lepší bezpečnosti práce

Stabilita je základ bezpečnosti

Hydraulické nůžkové plošiny EdmoLift poskytují stabilní plochu pro zvedání a spouštění materiálů. Díky ní je břemeno během svého pohybu bezpečně umístěno na plošině a nehrozí tak riziko jeho náhodného upuštění nebo zasáhnutí osob rozkývaným břemenem u závěsných způsobů zvedání. Zvedací stoly EdmoLift jsou navrženy pro plynulé zvedání a spouštění předmětů, navíc si svou pozici zachovávají i během výpadku elektrického proudu. Navíc můžete svou plošinu vybavit doplňkami jako zábradlím, žlábkem, nebo protiskluzovou zarážkou, díky čemuž bude Váš náklad i osoby na plošině v tom nejvyšším bezpečí.

Špičková kvalita

Zvedací technika od švédské firmy EdmoLift je ta nejvyšší kvality, jakou můžete od zvedacích plošin chtít. Tato firma je na trhu přes 55 let, a i po desítkách let je většina jejích strojů stále funkčních a v provozu. EdmoLift navíc neustále inovuje své výrobky, a díky tomu zůstává na špičce. Její stroje jsou navíc navržené ergonomicky, aby šetřily námahu, čas a zdraví svých operátorů.

Přesně to, co potřebujete

Bojíte se, že by nůžková plošina přesně neseděla s Vaší představou? Že by s hledáním správného místa a plošiny byly jen starosti? Na výběr najdete přes 320 standardních výrobků, mezi nimiž si určitě najdete ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat. A pokud jsou Vaše požadavky opravdu unikátní, nabízíme Vám také možnost úpravy plošiny na míru. Díky tomu budete mít nůžkovou plošinu, která bude odpovídat všem požadavkům a naprosto přesně padne do Vašeho pracoviště.

Related post

MámNapad.cz