Projekt Bart’s myslí na rodiče i děti

 Projekt Bart’s myslí na rodiče i děti

Manželé Lukáš a Daniela Součkovi naučili chodit s radostí na nočník vlastní děti a teď to chtějí naučit ty vaše. Vyzkoušejte jejich hravé tablety Potty Tabs a uvidíte, že se děti na nočník budou přímo těšit.

Jak jste přišli k nápadu rozjet podnikání založené na učení na nočník?
Šlo o osobní zkušenost. Poté jsme začali sledovat trend prodlužování nošení plenek, a tím i neekologičnost tohoto směru. Například ve Velké Británii děti nosí pleny klidně i ve čtyřech letech a řekněme polovina se jich naučí chodit na nočník až ve třech letech.

Jak dlouho Vám trvalo vymyslet tabletu s vizuálními efekty a navíc nezávadnou?
Na složení, které mělo splňovat naše stanovená kritéria, jsme pracovali zhruba půl roku. Mezi hlavní kritéria patřila nezávadnost, pouze potravinářské přísady, optimální rozpustnost a šumivost, barvy atd.

Kolik tablet obsahuje jedna tuba a kolik stojí? Kde si ji mohou zákazníci koupit?
V tubě je 20 tablet o třech barvách (7x zelená, 7x modrá a 6x oranžová). Cena v ČR je okolo 99 Kč. Lze je u nás zakoupit na všech prodejnách drogistického řetězce dm, na košík.cz, alza.cz a na dalších více než 50ti e-shopech a prodejnách. Jinak lze POTTY TABS koupit v dalších státech (UK, Austrálie, Nový Zéland, Německo, Francie, Slovensko, Maďarsko). Od ledna budou dostupné i v dm na Slovensku. Dále pak od tohoto roku začínáme s distribucí v Polsku a na Blízkém východě (dokonce bychom se měli dostat do drogistického řetězce v Saúdské Arábii). A nadále se snažíme najít vhodného distributora v USA, tento trh je pro nás zatím bohužel nedostupný.

Jak dlouho a na jakém vzorku jste testovali úspěšnost v naučení se na nočník oproti běžným zvyklostem?
Na začátku jsme produkt testovali s několika desítkami dětí, ale nyní máme mnohem větší pozitivní zpětnou vazbu přímo z trhu. S POTTY TABS je učení na nočník hlavně zábavnější a jednodušší. Děti mají vyšší motivaci nočník používat.

Jaké zvukové či vizuální efekty obsahují některé tablety?
Šumí, bublají a hlavně děti baví.

Proč jste se zapojili do T-Mobile Rozjezdů?
Abychom zviditelnili náš projekt a samozřejmě produkt.

Můžeme se v tomto roce těšit na nějaké novinky?
Ano. Na začátku roku 2021 představíme dalších šest produktů.

Foto: MgA. Soňa Goldová

Related post

MámNapad.cz