Stěhování bez starostí, práce a během pár minut. Nový start-up zařídí vše za vás

 Stěhování bez starostí, práce a během pár minut. Nový start-up zařídí vše za vás

Doba se zrychluje, starosti přibývají, i proto vznikl start-up Stěhuju.cz. Zákazníkům chce usnadnit stěhování, ať už jde o pár věcí či celou domácnost. Stěhovat lze cokoliv od nábytku, přes zrcadla po piano. Vše, co je třeba přestěhovat si zákazník jednoduše navolí ve webové aplikaci. Díky speciálnímu kalkulátoru také ihned dopředu ví, kolik zaplatí. Stěhování je tak téměř bez práce.

 

Dle dat statistického úřadu se ročně přestěhuje přibližně 230 tisíc lidí. „Často se lidé stěhují, ne proto, že chtějí, ale protože musí a samotný výběr stěhovací služby, domluvení termínu či zabalení věcí je jen další stresovou záležitostí. S kolegou a kamarádem Honzou jsme se rozhodli celý obor stěhování inovovat,“ popisuje vznik nápadu Viktor Guth, zakladatel společnosti Stěhuju.cz. Webový kalkulátor funguje na propočtu vzdálenosti stěhování, vybraných položkách a dalších aspektů jako je výtah v místě stěhování, či potřeba zabalení a následného vybalení a složení věcí.

Stěhování nikdy nebylo jednodušší

Pro zákazníky se díky webové platformě stává stěhování snadné. Základem je vyplnění alespoň základních informací o lokalitě ze které, a do které se bude stěhovat a doplnění preferovaného termínu stěhování. Poté již stačí označit, zda bude stěhování probíhat z domu či bytu, z jakého a do jakého patra bude probíhat, či zda je k dispozici výtah. Mezi posledními kroky zákazník označí, které položky se budou stěhovat a zda je třeba je zabalit, posléze odbalit či smontovat. Poté je práce na algoritmu, který propočítá cenu stěhování, která se zákazníkovi zobrazí na závěrečné stránce. „Objednávku pak zákazník potvrdí standardně jako v každém e-shopu a má hotovo,“ doplňuje Guth a dodává „o výběr stěhovací služby se zákazník také nestará, na základě naší spolupráce s desítkami stěhovacích firem po celé republice zajistíme stěhování kdykoliv a odkudkoliv.“

 

Více informací naleznete na webu www.stehuju.cz

Related post

MámNapad.cz