Podpořte pivo Frajer, které pomáhá ostatním

U pivka, co na srdci, to na jazyku. A to je chvíle, kdy se rodí ty nejopravdovější a nejlepší nápady. Pivo Frajer rozděluje svůj zisk z prodeje na podporu těch, které přežijou ranní kocovinu. V květnu jsme o projektu psali a nyní jeho tým spustil crowdfundingovou kampaň.

Během svého ročního provozu už Frajer podpořil částkami 10.000 Kč 4 vybrané projekty se společensky prospěšným dopadem. To je totiž devíza Frajerů. Nezištně podporují sociálně slabší a není jim lhostejný osud jejich komunity, a tak první příspěvek získal žižkovský boxer Standa Tišer, který dlouhodobě vede k disciplíně „děti z ulice“. Další potom nadace Země lidí, která umožnila handicapovaným dětem výlet na lyže. Třetím podpořeným spolkem se stal Stop Zevling, který se stará o oživení všedních životů obyvatel sídlišť Černého Mostu.

V současné chvíli by ale i Frajer potřeboval drobně podpořit, aby mohl zvýšit objem výtoče piva a tím i přídělu peněz pro další smysluplné projekty. Jeho kampaň na HitHitu za pár dní končí, a tak pokud byste chtěli přispět tomuto projektu k rozvoji, máte ideální příležitost. Odměny jsou více než lákavé.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz