Aplikace HopSkoč dává tipy jak trávit s dětmi

HopSkoč je netradiční mobilní aplikace. Na rozdíl od mnoha jiných využívá chytrý pouze jako odrazový můstek pro skok do skutečných dobrodružství dětí s jejich rodiči. Herní nápadník HopSkoč podporuje myšlenku, že nejlepší hračkou pro malé děti není tablet nebo mobil, ale maminka s tatínkem. Jenže kde vzít nápady?

HopSkoč je databází her, jejichž kouzlo spočívá v nápaditosti a nenáročnosti na realizaci. Je to příruční inspirace na smysluplné trávení společného času z dětmi v jakékoliv situaci. Díky tříděním her do kolekcí rodiče snadno najdou nápady na aktivity doma, v autě nebo třeba v čekárně u doktora.

Aplikaci lze přizpůsobovat podle zájmů a věku dítěte. Hry je také možné hodnotit nebo ukládat do oblíbených, aby si rodiče mohli budovat svou vlastní knihovnu té nejlepší zábavy. K objevování nových aktivit pak slouží doporučení na dosud nevyzkoušené hry. Každý den přibude něco nového.
Rozhraní aplikace se řídí heslem, že v jednoduchosti je krása. Jednotlivé hry jsou zobrazeny v přehledném seznamu s ilustračními obrázky. Stačí jen vybrat, přečíst si instrukce a začít si hrát. Celý systém je velmi intuitivní, aby nebral čas, který je lepší věnovat dětem. Protože na skutečných offline zážitcích s dětmi je celá aplikace postavená.

Podpořte vznik herní aplikace HopSkoč na webu Hithit. Každý příspěvek odměníme eknihou plnou her, samotnou mobilní aplikací s hrami, které byste nevymysleli, či herní KPZtkou.  Chcete se přesvědčit, že sbírka her Hopskoč bude stát za to? Získejte ukázkovou eknihu zdarma na hopskoc.cz již dnes.

Jaké hry zde najdete? Zkuste si LEDOVEC
Do igelitového pytlíku či uzavíratelné plastové nádoby dáme vodu, kterou necháme v mrazáku zmrznout. Vznikne „ledovec“, který umístíme při koupání do vany. S dítětem můžete ledovec či ledovce obeplouvat, ale také si vysvětlit rozdíl mezi vodou a ledem.

Zdroj: TZ Junáka – svazu skautů a skautek

Related post

1 Comment

Leave a Reply

MámNapad.cz