Aplikace Swimplaces vás dovede ke koupališti

 Aplikace Swimplaces vás dovede ke koupališti

Oblíbený koncept aplikace pro vyhledávání na mapě využívá také aplikace Swimplaces. Uživatelé si tak snadno najdou své koupaliště podle recenzí a hodnocení.

Swimplaces je mobilní aplikace sloužící ke sdílení těch nejlepších míst na koupání v přírodě, která byla dříve známá pod názvem „Kde se koupat“. Díky široké komunitě lidí, kteří zde sdílí svá oblíbená místa na koupání, najdete v aplikaci nejrozsáhlejší databázi veřejných bazénů, jezer, přírodních koupališť, zatopených lomů a pískoven v nádherném prostředí, kde se můžete v parném létě zchladit, aniž byste se museli na jednom místě mačkat se spoustou lidí.

Swimplaces přináší tým startupu Mapotic. „Letní teploty lákají k vodě, proto chceme lidem nabídnout možnost vykoupat se i jinde než v přeplněných bazénech a na městských plovárnách.“
Ivoš Gajdorus, zakladatel Swimplaces & Mapotic

Aplikaci si zatím stáhlo již více než 60 000 lidí, za létní sezónu přijde na web přes půl milionu návštěv. Komunita uživatelů vložila do aplikace více než 800 rybníků, přes 500 zatopených lomů a pískoven, téměř 80 termálních pramenů a více než 1000 veřejných koupališť a bazénů. K většině míst na koupání jsou přiřazeny fotografie, hodnocení a komentáře. Během letní sezóny využívají aplikaci tisíce uživatelů denně, někomu slouží i k plánování cest a dovolených.

Zdroj: TZ Mapotic

Foto: Oldřich Kučina

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz