Chybí Vám peníze pro realizaci nápadu? Krátkodobě pomůže prověřená nebankovní půjčka pro podnikatele

Získat můžete až 10 000 Kč na dobu až 30 dnů. Díky nebankovní půjčce, kterou získáte neúčelově, tak můžete nakoupit další materiál, techniku či získat peníze na financování Vašeho nápadu do doby, kdy Vám přijdou první peníze od odběratelů či investorů.

Z prvního odstavce tohoto příspěvku je zřejmé, že se nejedná o žádné „investiční“ a „strategické“ financování. Prověřená nebankovní půjčka pro OSVČ od společnosti Kouzelná půjčka je určena především drobným podnikatelům, kteří se potýkají s problémy s cash flow. Hlavní výhodou tohoto způsobu krátkodobého úvěrování je jeho rychlost. Peníze na účtu můžete mít již za 60 minut od odeslání žádosti o půjčku. Potřebné finance získáte od Kouzelné půjčky vždy dle podmínek zákona o spotřebitelském úvěru (tj. půjčujete si dle zákona, podle kterého poskytují úvěry i banky).

Na rozdíl od mnohých svých konkurentů, Kouzelná půjčka poskytuje novým klientům až 10 000 Kč s tím, že peníze získáte na účet, tj. nejsou Vám zasílány prostřednictvím poštovní poukázky či obchodního zástupce.

Úroky z půjčky jsou pro Vás samozřejmě daňově uznatelným nákladem. Podmínky poskytnutí půjčky jsou transparentní a vždy víte, kolik přesně přeplatíte. Kouzelná půjčka vždy uvádí tzv. RPSN, kdy víte, jaké jsou celkové náklady na půjčku. Toto je rozdíl od některých nebankovních společností, jež poskytují půjčky dle občanského zákoníku, který poskytovatelům půjček nenařizuje sdělovat žadateli veškeré poplatky spojené s půjčkou. Stejně tak občanský zákoník nebrání klienty nebankovních společností před nekalými praktikami, mezi které patří použití směnky či rozhodčí doložky (s ničím takovým se u Kouzelné půjčky nesetkáte).

Smlouva o půjčce Kouzelné půjčky má 2 strany a je velmi přehledná. Tato společnost se tedy nesnaží zmást nové klienty nepřehlednými podmínkami a využít toho, že peníze potřebují rychle. Právě naopak, za velmi jasných a pro-klientsky nastavených podmínek Vám Kouzelná půjčka poskytne peníze tak rychle, jak to jen jde.
Díky svému přístupu ke klientům Kouzelná půjčka obsadila 2. příčku ve velkém testu nebankovních společností, které v první polovině tohoto roku zhotovili analytici webu Bankovni-poplatky.com s tím, že jako jediná z tří nejlepších společností, Kouzelná půjčka poskytuje novým klientům částku až 10 000 Kč.
Jestliže potřebujete rychle peníze na financování svého podnikání, obraťte se s důvěrou na Kouzelnou půjčku.

Zdroj: PR článek

Image courtesy of Danilo Rizzuti at FreeDigitalPhotos.net

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz