DELU CAKE aneb jak tanečníci přišli k výrobě dortů

 DELU CAKE aneb jak tanečníci přišli k výrobě dortů

Lucie a Michal Holánkovi vám v tomto rozhovoru představí svůj projekt specializující se na cukrářskou výrobu. A jak už to tak u sladkého bývá, hlavním zaměřením je svatební pečení.

O čem váš projekt je?
Dortové studio DELU CAKE je místo, kde bude kvalitní zázemí pro výrobu dortů a dalších sladkostí a také reprezentativní místnost, ve které se mohou konat ochutnávky a cukrářské kurzy. Hlavně se zaměřujeme na svatební dorty a pořádáme Svatební nedělení, což je takový informační servis pro snoubence spojený s ochutnávkou našich produktů.

Kdo všechno patří do vašeho týmu?
Náš tým tvoříme jen my dva – manželé a původní profesí oba tanečníci.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?
Pečení dortů přišlo s našimi dětmi. První potahovaný dort vznikl ke třetím narozeninám našeho syna.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?
Ještě bohužel jsme v nejtěžší fázi, a tou je vyhledání a zařízení vhodného prostoru. Poctivě a velmi dlouho takový hledáme. Není to jednoduché, musí se skloubit finanční možnosti s místem, které bude odpovídat všem hygienickým a kolaudačním podmínkám a k tomu bude na vhodné adrese.

Co byste doporučili ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?
Určitě bych doporučila nějaký startup nebo soutěž pro začínající podnikatele. My jsme se zúčastnili T-Mobile Rozjezdů. Bylo to velmi inspirující, pomohlo nám to v mnoha ohledech a zjistili jsme, že jsou na tom všichni stejně. Všichni mají své podnikatelské obavy i sny.

Na čem pracujete teď?
Intenzivně pracujeme na naší provozovně a stabilizování se.

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů.

Foto: Ilja Hubálek

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz