Den otevřených dveří v JIC přináší spoustu inspirativních akcí

 Den otevřených dveří v JIC přináší spoustu inspirativních akcí

Jihomoravské inovační centrum pořádá 26. května Open day. Načerpejte inovační novinky, zkušenosti pro byznys i nové kontakty. Těšit se můžete na workshop B2B marketingu s globálně úspěšnou brněnskou firmou Kentico nebo na panelovou diskuzi o nástupnictví s majiteli jihomoravských firem.

Poslední Open Day proběhl před 5 měsíci a za tu dobu se na JIC mnohé změnilo. „Otevřeli jsme program JIC ENTER pro začínající podnikatele, spustili program JIC MASTER s novými konzultanty včetně nové pozice entrepreneur in residence a rozšířili řady partnerů a expertů JIC,“ vyjmenovává novinky ředitel JIC Jiří Hudeček. Přijďte je poznat 26. května do budovy JIC INMEC. Potkáte na 150 účastníků z řad inovativních firem i byznys expertů. Zaměstnanci JIC vás rádi propojí, s kým potřebujete nebo chcete.

Kromě příležitosti pro navázání nových byznys kontaktů připravil JIC v rámci programu dne i semináře a panelovou diskuzi.

Dotační program SME Instrument podporuje vývoj nových produktů

Díky evropskému dotačnímu programu SME Instrument může firma získat až 2,5 milionů eur na vývoj nového produktu. V České republice se to ale zatím podařilo jen dvěma a to díky specialistkám a JIC. Open Day letos otevřeme seminářem právě o tomto programu. Přijďte si poslechnout zkušenosti žadatelů a zjistěte, jak zvýšit své šance na úspěch.

O B2B marketingu s manažery Kentico Software

Přednáška o B2B marketingu přinese zajímavý vhled nejen pro marketingové manažery. Povedou ji Petr Palas a Petr Passinger z Kentico Software, brněnské firmy, která se opírá o širokou partnerskou síť čítající 1 000 digitálních agentur v 80 zemích světa. Máte tak možnost inspirovat se u lídra světového trhu a poučit se z jeho chyb.

Akce je zdarma, na semináře je ale třeba se kvůli omezené kapacitě předem přihlásit. Více informací najdete v pozvánce nebo na webu openday.jic.cz.

Zdroj: TZ Organizátora

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz