Evropská mapa startupů: inspirace i databáze užitečných kontaktů

 Evropská mapa startupů: inspirace i databáze užitečných kontaktů

Začínáte podnikat? Potřebujete se zviditelnit? Na internetu nyní můžete spatřit mapu. A ne ledajakou. Najdete zde přehled různých startupů napříč kontinenty a získáte tak cenné kontakty a inspiraci.

Projekt Startupeuropemap od španělských vývojářů přišel s tím jak propojit nové projekty, jejich lokalizaci a zviditelnění.

Stačí zde zaregistrovat svůj startup, přidat potřebné informace a objevíte se na mapě světa vedle ostatních podnikatelských subjektů. Tak proč toho nevyužít? Je to dobrý způsob, jak se zviditelnit, dát o sobě vědět jak potencionálním zákazníkům, budoucím spolupracovníkům, tak investorům. A navíc tyto kontakty můžete objevit na ploše mapy.

Díky tomuto přehledu budete v obraze, co se týče hlavních odvětí, které jsou in ve světovém globálním systému. Můžete se tak nechat i inspirovat, pokud přemýšlíte nad tím jak začít podnikat. Najděte si zajímavou instituci na mapě, kde jsou rozděleny do několika kategorií, rozklikněte si její odkaz a čtěte. Nechte se inspirovat, komunikujte a navazujte spolupráci.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz