HackPrague hackaton 2019 již v květnu

 HackPrague hackaton 2019 již v květnu

Zajímá vás smart city nebo rozumíte technologiím, které chytrá města mohou podpořit? Přidejte se na další ročník HackPrague a pomozte řešit výzvy současného města.

 

„HackPrague organizujeme již potřetí a vždy jsme měli jiné téma. Tento rok jsme si řekli, co takhle vybrat téma, které můžeme díky propojení institucí a nejchytřejších evropských hlav využít k tomu, abychom opravdu něco kolem sebe změnili a úspěšné projekty mohly mít pozitivní dopad na nás všechny.“ vysvětluje Michal Jirků, jeden z organizátorů.

největšího mezinárodního hackathonu v České republice, tentokrát se zaměřením na problematiku chytrých měst. O prvním květnovém víkendu (4.-5.5) přiláká hackathon do Prahy na 150 nejlepších evropských vývojářů, datových analytiků a designérů, kteří budou společně pracovat na inovativních projektech v Centru architektury a městského plánování (CAMP).

Nejdůležitější kritéria při výběru 150 účastníků jsou jejich předešlé projekty, zkušenosti a nadšení. Hlavní výhrou je 50 000 korun, za druhé místo je pak 30 000 korun a za třetí 10 000 korun. Registrace jsou otevřeny do 12. dubna a probíhají na této adrese.

Zdroj: TZ HackPrague

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz