Incomaker pro neziskové organizace zdarma

 Incomaker pro neziskové organizace zdarma

Česko-portugalský startup Incomaker představil speciální verzi svého inteligentního marketingového systému určenou výhradně pro neziskové organizace, pro které jej nabízí zdarma.

Spolky, obecně prospěšné organizace, nadace a další formy neziskových organizací mají nárok na neomezené trvalé bezplatné využívání Incomakeru. Za poplatek firma volitelně nabízí rozšířenou zákaznickou podporu. Incomaker tvrdí, že neziskové organizace často digitální marketing neprovádějí efektivně či jej nedělají vůbec a má ambice je to s využitím svého systému naučit.

Incomaker je nástroj pro automatizaci marketingu v malých a středních firmách. Umožňuje provádět marketingové kampaně mailem, skrze sociální sítě, webovou reklamu a poskytuje analytické nástroje a nástroje pro správu vztahů se zákazníky. Digitální marketing umí Incomaker s využitím umělé inteligence automatizovat. Nová verze pak nabízí marketingové instrumenty, šablony a procesy navržené speciálně pro neziskový sektor.

„Neziskové organizace mají v oblasti marketingu stejné potřeby jako firmy, protože musí také usilovat o přízeň klientů či členů a komunikovat s nimi. Mají ale také určitá specifika, která běžný marketingový software zpravidla neřeší. Třeba marketingovou podporu fundraisingu.“, říká Tomáš Šalamon, ředitel společnosti Incomaker. „My máme pro neziskovky oborové řešení, které se i v nejmenších organizacích naučí snadno používat. A nabídli jsme jej zdarma, protože i Incomaker chce pomáhat.“

Incomaker byl založen v roce 2015 a vyvíjí inteligentní nástroj pro marketingovou automatizaci v malých a středních firmách. V roce 2016 obdržel prestižní inovační grant Evropské komise z fondu Horizon 2020 a v roce 2018 získal investici skrze platformu Fundlift.

Zdroj: TZ Incomaker

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz