Jak na efektivní vyhledávání informací o firmách?

Chystáte se navázat nové obchodní vztahy, ale máte o svých potenciálních partnerech pochybnosti? Ne nadarmo se říká „důvěřuj, ale prověřuj“ a pokud se nechcete spálit, měli byste získání všech potřebných informací věnovat maximum úsilí. Na druhou stranu není jediný důvod, proč byste měli ztrácet čas brouzdáním na webu a hledáním dat na různých místech. Pomocí nového nástroje FIRMO je hledání výrazně jednodušší, rychlejší a efektivnější.

Na jakém principu funguje FIRMO
Portál FIRMO funguje jako rejstřík firem a osob. V databázi je momentálně přes tři miliony subjektů, o kterých zde najdete informace z těchto zdrojů:
– obchodní rejstřík
– registr živnostenského podnikání
sbírka listin
– insolvenční rejstřík
– veřejný seznam dlužníků

A to není zdaleka vše. Na FIRMO se dozvíte také to, zda vybraný subjekt čerpá dotace z EU, jak je na tom s veřejnými zakázkami či jaká volná místa momentálně nabízí. Nechybí ani informace o obchodních známkách a patentech a v placené verzi dokonce důležité ekonomické ukazatele.
Tip: A jak jsou na tom s podnikáním známé osobnosti? Podívejte se, jak si vede Zdeněk Pohlreich.

01

Nebojte se investovat do placeného tarifu, vyplatí se vám
Shrňme si to. FIRMO servíruje všechny informace na jednom místě, ale co by vás mělo motivovat k využívání placení verze, když k základním informacím dostanete přístup zdarma? Dostanete možnost vyhledávání vzájemných vazeb mezi subjekty a budete mít okamžitý přehled o sebemenších změnách – automatický strážce vás upozorní, že váš společník bez vašeho vědomí založil novou firmu a budete mít přehled o tom, jak si vede vaše konkurence.

02

Pokud vám monitoring prostřednictvím placených tarifů připadá nákladný, spočítejte si, kolik času strávíte hledáním informací z jednotlivých zdrojů. Jednoduchým výpočtem zjistíte, že je mnohem ekonomičtější investovat do spolehlivého nástroje a ušetřený čas věnovat příjemnějším činnostem.
Názor si udělejte sami – vyzkoušejte bezplatnou verzi a podívejte se na informace o libovolném subjektu. Proklepněte si třeba firmu RWE Česká republika a.s.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz