Mymaga: Nový tablet jako pomůcka pro vzdělávání

Společnost JP-Inspiring Knowledge dodavatel zařízení pro studenty na světě, oznámila uvedení nové značky a přenosně technické zařízení určené pro oblast vzdělávání: mymaga. Co zařízení umí a čím je unikátní?

Společnost JP-Inspiring Knowledge (JP-IK), největší dodavatel zařízení pro studenty na světě, oznámila ve spolupráci s Intel® Education uvedení nové značky určené pro oblast vzdělávání: mymaga. První řada výrobků se začne prodávat v 16 evropských zemích nejpozději od konce roku 2014. „Mymaga vznikla na základě našich obrovských zkušeností v oblasti vzdělávacích projektů a spolupráce s miliony studentů po celém světě,“ sdělil Jorge Sá Couto, předseda představenstva JP-Inspiring Knowledge.

Zařízení mymaga nabízí rodičům nástroj investování do vzdělání svých dětí založený na hodnotách inovace, inspirace, objevování, sebedůvěry a lidskosti, aby mohla vzniknout schopná a úspěšná nová generace. Značka mymaga nyní na evropském trhu představuje svoji první výrobkovou řadu – FLUXseries – se dvěma vzdělávacími zařízeními: FLUX, 10palcový (25cm) tablet a FLUXmini, 7palcový (18cm) tablet. Mezi jejich jedinečné vlastnosti patří: nejodolnější kostra a kryt na trhu s odolností proti nárazům a vniknutí kapalin a prachu; vzdělávací software od divize Intel® Education Solutions; aplikaci pro rodičovský dohled mymaga; a komplexní sada pro přírodní vědy.

K posilování výhradní koncepce mobilního vzdělávání značky mymaga Jorge Sá Couto dodává: „Žádná jiná značka na trhu nenabízí takový stupeň zaměření na vzdělávání.“ FLUX a FLUXmini lze již zakoupit v prodejních sítích v Německu, Británii, Rakousku, Itálii, Španělsku a Portugalsku. Distribuce pokryje celou Evropu do konce roku 2015.

Společnost JP-Inspiring Knowledge (JP-IK) se sídlem v Portugalsku byla založena v roce 1989 a stojí v čele celosvětové referenční iniciativy, která je průkopníkem vzdělávání pomocí informační a komunikační technologie. JP-IK je největším prvovýrobcem na světě, který využívá studentská zařízení Intel® Classmate. V současnosti společnost působí na trzích ve více než 70 zemích a dodala přes 7 milionů studentských zařízení po celém světě. mymaga™ je nejnovější značkou společnosti JP-IK.

Zdroj: TZ společnosti

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz