Nápady na podnikání 10: chyťme zloděje, cestujme a mluvme, zemědělci šetří vodou

 Nápady na podnikání 10: chyťme zloděje, cestujme a mluvme, zemědělci šetří vodou

V tomto článku zavítáme mezi nápady, jež se svým obsahem týkají policistů a vyšetřovatelů, cestovatelů i zemědělců. Takže všehochuť, v níž si určitě najdete něco, co vás zaujme.

Jak dopadnout sexuální překupníky

Americká databáze Traffick Cam žádá cestovatele, aby vyfotili své hotelové pokoje a pomohli tak při hledání sexuálních překupníků. Podle zjištění, se sexem za hranicemi obchoduje až 800 000 lidí. Závratné a děsivé číslo. Proto fotografie pomocí porovnávání mohou pomoci odhalit zločince. Cestovatelé jsou žádáni o čtyři fotografie – celého pokoje, noh postele, koupelny a detailů jako koberce a nábytek. Dále je stačí doplnit číslem pokoje, jménem a adresou ubytovacího zařízení.

Ubytování výměnou za komunikaci

Jak se jednoduše a pořádně naučit cizí jazyk? Všichni známe odpověď – odjet do ciziny a mluvit. A na to myslí sociální síť TalkTalkBnb. Zde si mohou vytvořit profil jak cestující, tak hostitelé. Popíšou, jakými jazyky hovoří, kam by chtěli cestovat, nebo kde nabízejí ubytování. Cíl projektu je jednoduchý – ubytování a jídlo zdarma výměnou za společně strávený čas a komunikaci v mateřském jazyce hostitele.

Aplikace pro zemědělce

Aplikace od společnosti Innocent Drinks nabádá španělské pěstitele jahod, aby šetřili vodou. Důvodem je fakt, že většina těchto farem se nachází v blízkosti národního parku Doňana, jenž je důležitý svými mokřady. Problémem je, že využívá polovinu vody, kterou potřebuje park. A s pomocí této aplikace, mohou zemědělci ušetřit skoro dvě miliardy litrů vody ročně.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz