Nápady na podnikání 13: pěstování melounů na dálku, cestovní údaje na jednom místě a zkvalitnění vzdělávání v rozvojových zemích

 Nápady na podnikání 13: pěstování melounů na dálku, cestovní údaje na jednom místě a zkvalitnění vzdělávání v rozvojových zemích

Čína přichází s nápadem o pěstování melounů, cestovatelé mohou využít novou aplikaci, která jim umožní mít vše potřebné na jednom místě, a nigerijské děti se mohou vzdělávat oblíbenou interaktivní formou prostřednictvím tabletů.

Kupujte a kontrolujte pěstění

Čínská farma Naomaohu Lake Farm přišla s novým výhodným nápadem. Zákazníci si mohou na začátku vegetačního období v květnu melouny objednat a sledovat jak rostou a nechat si je doručit v září, kdy dozrají. Prostřednictvím kamer instalovaných na farmě můžete jejich pěstění sledovat v přímém přenosu. Dvou až tříkilové melouny se budou prodávat za 10 dolarů. Výhodou této novinky je, že se melouny nesbírají předčasně, aby vydržely v regálech obchodů čerstvé, než se pro ně najdou kupci.

Cestovní itinerář na jednom místě

Nová cestovní aplikace Easythingy je na světě. A zjednoduší cestování všem zájemcům. V mobilu tak můžete mít na jednom místě všechny potřebné informace pro vaši cestu. Aplikace prostřednictvím klíčových slov vybere z e-mailů ty, které se týkají vaší cesty. Dále zde můžete mít uschované rezervace letenek i hotelů. Stačí pouhé kliknutí na hotel a zobrazí se vám jeho poloha na mapě, ať případně nemusíte bloudit a zdržovat se obtížným vyhledáváním na tištěné mapě nebo přepisováním adresy do mobilních map.

Mobilní vzdělávání

V Nigérii byla pro žáky od osmi do patnácti let spuštěna předplacená vzdělávací služba Cliqlite World. Za spuštěním stojí společnost ze Spojených arabských emirátů. Rodiče si mohou vybrat různé předplatné balíčky, které nabízí na jednom místě tisíce schválených učebnic, lektorských videí a cvičných testů spolu se správnými odpověďmi. Týdenní předplatné stojí 150 NGN a kredity zdarma dítě získá v den svých narozenin. I v rozvojových zemích se tak snaží zkvalitnit vzdělání.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz