Nestíhačka.cz je řízení projektů online

 Nestíhačka.cz je řízení projektů online

Pro někoho každodenní situace. Čím víc projektů se vám nakupí, tím víc informací musíte být schopni zpracovávat, s tím více klienty musíte komunikovat a k tomu musíte stíhat všechno okolo. A tak je v tom často nejen zmatek, ale mnohdy je to prostě nestíhačka. Řešení nabízí české CRM Nestíhačka.cz.
Je to ideální pomocník pro všechny podnikatele, a to ať už pro jednotlivce na volné noze, malý tým nebo i pro celou firmu. Tohle české crm nabízí ty nejdůležitější služby, které vám pomohou všechno v klidu stihnout a vyřešit, mít o všem přehled a zároveň v pohodlí komunikovat jak s partnery, tak s klienty. Navíc si ho může dovolit opravdu každý.

Inspirace od jedničky na trhu

Projekt vznikl na základě potřeb obyčejného podnikatele a inspiroval se službou Basecamp.com, která v zahraničí funguje už přes 12 let a vlastní nemalou klientelu. Její nabídka je přitom snem každého podnikatele. Je tu vše, co potřebujete. A její alternativa Nestíhačka nabízí takřka totéž, ale navíc kompletně v češtině a se zákaznickou podporou.

Základem je vytvořit si svůj účet, který je zdarma. Po registraci získáte bonus 21 dní z účtu premium, kdy si můžete aplikaci “osahat” v její placené verzi a po uplynutí tohoto období se rozhodnete, jakou cestou budete pokračovat. Firmám, skupinám freelancerů a náročnějším podnikatelům bude více vyhovovat premium účet, kde se limity takřka nekladou.

Najdete zde uživatelsky vstřícné prostředí s možností spravovat své projekty, komunikovat s klienty i partnery, zakládat diskuze pro členy týmu, nahrát k projektu drobné přílohy, plánovat si akce v kalendáři, nastavovat upomínky a úkoly či sdílet projekty – a navíc jsou tu nejrůznější statistiky, které vám zobrazí třeba vaše výdělky a úspěchy. Nechybí ani adresář, kam se zapisují jména i adresy a vše se ihned zobrazuje na mapě.

Jednoduše a odkudkoliv

Tahle Basecamp alternativa má celou řadu předností. Úžasná je především její jednoduchost. Vše je přehledné a rychle se tu zorientujete, vždy stačí jen pár kliknutí a máte hotovo. Řízení projektů (i v týmu) tak nikdy nebylo snazší. Navíc si nemusíte stahovat žádný software, vše máte k dispozici online a můžete své podnikání spravovat kdykoliv a odkudkoliv – z počítače, mobilu nebo i tabletu. Je to prostě ideální crm systém, který vám pomůže uspět.

www.nestihacka.cz

Zdroj: PR článek

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz