Nová aplikace 360Cities pro cestování pomocí virtuální reality

 Nová aplikace 360Cities pro cestování pomocí virtuální reality

Zásluhou pražské společnosti Ackee jsou nyní 360Cities k dispozici také na mobilních zařízeních s operačním systémem Android. Aplikace poskytuje přístup k rozsáhlé galerii oblíbených panoramatických fotek z celého světa ve velmi vysokém rozlišení.

Na svém telefonu má uživatel možnost prohlížet tisíce panoramatických fotografií ve vysokém rozlišení a podívat se tak kamkoliv, ať už je kdekoliv. Fotky se díky gyroskopu prohlížejí snadno, pouhým natáčením displeje, a jsou řazeny podle tagů, data pořízení, autora či popularity. Snímky mohou být okomentovány nebo přidány k oblíbeným, aby k nim měl uživatel později snadný přístup.

S vestavěnou mapou světa obohacenou o miniatury fotek může cestovatel plánovat dovolenou nebo zavzpomínat na místa, která již někdy navštívil. Pokud už vyrazil a na cestách mu chybí inspirace, aplikace mu za použití geolokace ukáže detailní záběry zajímavých míst z jeho okolí. „Mám radost, že se nám ve spolupráci s Ackee podařilo vyvinout aplikaci, která i díky režimu virtuální reality zlepšuje zážitek z prohlížení našich fotek. Nezáleží na tom, jestli jedete na výlet na Moravu nebo na trek do Jižní Ameriky. Všude jsou místa, která stojí za vidění a naše aplikace vám je ukáže,“ říká Bruce Pales, výkonný
ředitel 360Cities.

360Cities

Aplikace 360Cities také podporuje speciální režim virtuální reality. S brýlemi Google Cardboard s pořizovací cenou několika dolarů bude mít uživatel pocit, že stojí přímo na vybraném místě. Rozhlédnout se po noční Paříži či slavné Miami Beach z pohodlí domova? To už nyní není problém. „Oproti headsetům za tisíce korun se brýle Google Cardboard dají objednat za pár korun, stačí do nich vložit mobilní telefon. Cestování pomocí virtuální reality si tak může nyní na panoramách od 360Cities vyzkoušet každý,“ dodává Josef Gattermayer z Ackee.

Aplikace Cities360 je k dispozici na Google Play pro všechny majitele mobilních telefonů s operačním systémem Android.

Zdroj: PROTEXT

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz