Portál ZměňAdresu.cz mění způsob prodeje nemovitostí

 Portál ZměňAdresu.cz mění způsob prodeje nemovitostí

Projekt ZměňAdresu.cz nabízí alternativu k prodeji nemovitosti v podobě cenově dostupné služby pokrývající všechny aspekty realitní transakce. Platforma propojuje prodávající se zájemci o koupi a jde mnohem dále než stávající služby.

Odpadají složitá jednání s realitními kancelářemi a s tím spojené statisícové provize. Projekt je inspirovaný službami ve Velké Británii, kde je tento model již roky úspěšně provozován. Portál nabízí prodávajícím zveřejnění inzerátu na nejnavštěvovanějších realitních serverech. Tato inovace na českém realitním trhu má za cíl změnit způsob prodeje nemovitostí.

„V současnosti přes 90 % kupujících začíná své hledání online a nebude trvat dlouho, než si lidé uvědomí, že s příchodem internetu se prodej s realitní kanceláří stal zbytečný a absurdně drahý,“ uvádí důvody pro vznik služby Jan Kolb, spoluzakladatel projektu. „Reagujeme na kritický stav realitního trhu, který je charakterizovaný nepřítomnou regulací a nepřiměřenou provizí makléřů,“ dodává Kolb, student magisterského oboru Real Estate Finance na University of Cambridge.

ZměňAdresu.cz poskytuje kompletní servis a poradenství během celého prodeje za zlomek ceny oproti provizi při spolupráci s realitní kanceláří. Ocenění nemovitosti zlepší představu prodávajících o tom, za kolik je možné nemovitost na rychle se měnícím trhu nabízet. Následná inzerce na nejnavštěvovanějších realitních serverech umožní oslovit široké spektrum zájemců. Prostřednictvím infolinky pak ZměňAdresu.cz vybere z poptávajících jen ty vážné a zodpoví jim případné dotazy.

Hlavní rozdíl mezi portálem ZměňAdresu.cz a ostatními platformami, které nabízí prodej nemovitostí bez realitní kanceláře, je vystavení nemovitosti na všech nejnavštěvovanějších inzertních serverech a poskytnutí infolinky, která prověří zájemce.
„Spolupráce na projektu pro nás znamená rozšíření naší působnosti na poli online služeb, kde díky pevně dané ceně je dopředu jasné, kolik klient za službu zaplatí,” uvádí JUDr. Tomáš Sokol, společník v Advokátní kanceláři Brož & Sokol & Novák, která pro klienty ZměňAdresu.cz dodává právní služby.

Zdroj: TZ ZměňAdresu.cz

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz