Představujeme startup Randebox, krabice s netradičním zážitkem pro páry

Dnešní doba přeje netradičním zážitkům, ale kde na ně hledat inspiraci? Zajímavou odpovědí pro páry může být projekt Randebox – krabice se zážitkem pro to pravé rande. K projektu jsme položili pár otázek autorce projektu Ingrid Halabicové.

Co je vlastně Randebox?
Randebox je box s předpřipraveným rande na doma. Je určen pro všechny páry, které spolu rády tráví čas naplno, ale nestíhají plánovat / jít na rande ven. Krabice obsahuje všechny věci a pomůcky potřebné k samotné organizaci rande, které párům pomůžou dotvořit atmosféru kouzelného večera. Každý Randebox je laděný do odlišného tématu. Můžete si tak například zahrát starou africkou hru, zacvičit jógu, oslavit mexický svátek Dia de los Muertos, zahrát céčka nebo postavit přístřešek v divočině. Naším cílem je, aby Randebox zanechal pozitivní stopu v životě lidí, aby zkvalitnil jejich vztahy a odpoutal je od obrazovek tabletů a mobilů. Je proto plný zábavných aktivit, kterými se páry nejen pobaví, ale i naučí něco nového o sobě navzájem a o svém vztahu.

Kdo patří do vašeho týmu?
Randebox jsem založila společně s manželem. Já jsem zodpovědná za kreativu, vymýšlení témat a aktivit do Randeboxu a marketing. Manžel Dušan má na starost naši webovou stránku a logistiku.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišli?
Po narození první dcerky jsme bojovali s manželem s nedostatkem času na sebe navzájem a i ten zbytek jsme trávili hlavně pasivně. Zjistili jsme, že tento problém má i mnoho párů v našem okolí. V té době jsem narazila na službu, která funguje již dlouho v zahraničí – tzv. „date night subscription“. Nápad mě úplně nadchnul, v té době jsem hledala něco, v čem bych mohla začít podnikat. Chtěla jsem věnovat co nejvíc času svým dětem, být pro ně přítomná a užívat si společné okamžiky. Vlastní podnikání se mi jevilo jako skvělý prostředek, který mi to díky větší flexibilitě umožní.
Já sama jsem se v mé původní práci u telefonního operátora věnovala vzdělávání zaměstnanců a vedla různá zážitková školení. Randebox je tak jenom přirozené vyústění mých aktivit a moje okolí tak vůbec nebylo překvapené, že jsem s něčím takovým přišla.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?
Jak se hovoří, rodičovská dovolená je ten nejlepší a zároveň ten nejhorší čas, kdy začít podnikat. A s tím absolutně souhlasím. Pro mě samotnou je nejtěžší skloubit celé mé podnikání s rodinou. Jinak s Randeboxem narážíme na to, že lidé si někdy neumí představit, co vlastně nabízíme. Myslí si, že se randí jenom před začátkem vztahu, takže se snažíme dělat i osvětu, proč je dobré randit ve vztahu a najít si ten čas na partnera.

Na čem pracujete teď?
Samozřejmě chystáme plno novinek. Například jsme teď před Vánoci naskladnili speciální cestovatelskou edici Randeboxů, která obsahuje tři Randeboxy, které jsou výběrem zatím těch nejoblíbenějších boxů s tematikou cestování. Patří mezi ně Kaizen a origami, který zavede pár do Japonska, Indická noc, během níž páry zažijí orientální atmosféru i chuť Indie, a nejnovější Dia de los muertos („Den mrtvých“), inspirovaný tradičními oslavami mexických Dušiček.

Děkujem za odpovědi a přejeme, ať se daří Randebox dále rozvíjet.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz