Představujeme startup Play with balls, půjčovnu nafukovacích míčů, se kterými si užijete zábavu

 Představujeme startup Play with balls, půjčovnu nafukovacích míčů, se kterými si užijete zábavu

Pokud si chcete se svými přáteli zasportovat i zasmát, nafukovací míč – bumperball je určitě zajímavou alternativou. Právě jejich prodej spustili Milan Škoda a Jaroslav Bělohlávek.

O čem projekt Play with balls je?
Play with balls pracuje s bumperbally, čili nafukovacími koulemi, které si účastník „oblékne“ a ční z nich jen nohy, tudíž může narážet do ostatních, padat na zem či se kutálet přes hlavu. Hlavní náplní naší práce je půjčování míčů a tvorba teambuildingových programů i turnajů jak pro firmy, tak pro veřejnost.

Kdo je součástí vašeho týmu?
V týmu jsme 2 – Milan Škoda a Jaroslav Bělohlávek. Jsme studenti rekreologie – aktivního trávení volného času, takže obor, ve kterém jsme projekt vytvořili, je nám nejbližší. V širším okruhu využíváme pomoci odborných poradců a 10 instruktorů našich programů.

Play with balls5

Jak jste na tento nápad přišli?
K bumperballům jsme se dostali přibližně před rokem a půl, kdy se začaly šířit v zahraničí. O tom, že budeme společně podnikat a šířit dobré zážitky, jsme diskutovali už 3 roky, takže se pouze čekalo na dobrý nápad. V únoru jsme teorii převedli v praxi.

Co bylo nejtěžší při realizaci projektu?
Nejtěžší bylo právě překlenout myšlení z otázek „co když“, které nutí člověka sedět na židli a radši se do ničeho nepouštět a neriskovat, na hledání odpovědí na to jak to provést a udělat funkční bez zbytečných pochybností (které se z velké části stejně nenaplnily).

Co byste doporučili ostatním, kteří chtějí realizovat svůj nápad?
Co bych doporučil? Vstát ze židle a nečekat, až to někdo udělá za Tebe. Je potřeba se zamyslet, jestli bych sám sebe za 20 let pochválil za nicnedělání, nebo za to, že jsem aspoň zkusil něco změnit.

Na čem pracujete teď?
Právě teď pracujeme na dlouho očekávané „kupě“ zimních zakázek, snaze všem dopřát top kvalitu toho, co umíme a plánování, kam se rozšiřovat.

Děkuji a přejeme spoustu spokojených užvatelů bumperballů.

Foto: Milan Škoda

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz