Přichází soutěž Mladý manažerský talent České republiky

Pravidelné setkávání Davida Zábrže, předsedy České asociace startupů kvalifikovaných k investici a Iva Gajdoše, prezidenta České manažerské asociace, vyústilo v jednu společnou a společensky potřebnou myšlenku, která se nyní zhmotnila. Po hlubším rozhovoru o nízkém uznání mladých manažerských talentů, ať už v úspěšných českých firmách nebo v pozici zakladatelů, se rozhodli to společně změnit.

Díky letitým zkušenostem organizace vytvořili prostor, právě pro veřejné uznání talentovaného mladého člověka do 35 let, působící na území České republiky. Název celé akce je Mladý manažerský talent. Nominovaný se může přihlásit sám, stejně tak být i nominován třetí stranou. Hlavním hodnotícím prvkem je prostý příběh. Co hrdina tohoto ročníku zažil, jakým překážkám čelil, jak se s nimi popasoval a jaké jsou jeho vize. „Právě mladé podnikajicí osobnosti musíme upřímně oslavovat a snažit se jim připravit čisté podnikatelské prostředí, díky kterému se budou moci focusovat na svůj core business“, zmiňuje o pravé hodnotě základní myšlenky David Zábrž.

Česká manažerská asociace je dlouholetým spoluorganizátorem soutěže Manažer roku, která se konala již dvacetpětkrát na pražském Žofíně. Proto bylo logickým vyústěním soutěž Mladý manažerský talent roku 2019 začlenit do této soutěže a vyzdvihnout ji tak na adektávní úroveň. „Velmi fandíme mladým podnikavým lidem, kteří chtějí měnit svět. Věříme, že i díky ocenění získají nejen sebevědomí a uznání, ale také cenné kontakty.“ popisuje Gajdoš.

Ptali jsme se již přihlášených, co bylo jejich motivací, utkat se o titul Mladý manažerský talent. Mezi odpověďmi zněla klíčový slova jako nová výzva, propojení se zajímavými lidmi, ale i zviditelnění.

A co od účasti očekávala vítězka soutěže Manažer roku 2014, paní Monika Šimánková, ředitelka společnosti HESTEGO? „Chtěla jsem se inspirovat a setkat se zkušenějšími kolegy a získat možnosti další spolupráce s nimi. Soutěž umožňuje, že odborníci posoudí učiněné pokroky v porovnání s ostatními manažery.“

Vyhlášení se bude konat již na počátku léta roku 2019 a proto je nejvyšší čas poslat nominační přihlášku a ucházet se tak o historicky první titul Mladý manažerský talent České republiky. Kontaktujte spolupořadatele na asociacestartupu.cz nebo se přihlaste na webu manazerroku.cz.

Zdroj: TZ AS

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz