Workshopy SIC vám pomohou s realizací nápadu

 Workshopy SIC vám pomohou s realizací nápadu

Strach z neznámého prostředí a obava z toho, kde začít. Takové jsou podle odborníků nejčastější bariéry začínajících podnikatelů. Středočeské inovační centrum (SIC) spustilo sérii unikátních poradensko-vzdělávacích workshopů, kde vám s pomocí špičkových mentorů pomohou otestovat váš podnikatelský nápad, sestavit konkrétní plán a představit jej investorům. Účast v SIC inovační laboratoři je bezplatná.

Investicí je pouze váš čas a vůle. Skvělých nápadů je všude spousta, o to míň je však odhodlanců, kteří se nebojí své podnikatelské plány opravdu uskutečnit. „Základem úspěšného podnikání je tvrdá práce, vysoká odolnost, ale i dobrodružná povaha. Tomu co děláte, musíte propadnout. Motivací nesmí být komfort, ale snaha vyniknout, vést, něco vybudovat. Podnikatelé by měli mít především chuť se pořád vzdělávat, sbírat zkušenosti a hledat modelové příklady,“ prozrazuje Ing. Karel Havlíček, významný český byznysmen a zakladatel inovativních projektů.

Pokud vytvoříte tým 2 – 5 nadšenců, z nichž alespoň jeden bude mít bydliště, sídlo firmy nebo školu ve Středočeském kraji, můžete s pomocí Středočeského inovačního centra efektivněji přemýšlet o svých budoucích obchodních partnerech, nastavit si svou vlastní strategii a byznys plán nebo ověřit podnikatelský model u zákazníků. Ti nejúspěšnější z vás mohou na konci získat finanční injekci od investorů. Registrace končí 7. 4. 2016.

Zdroj: TZ SIC

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz