Projekt MůjZnámý.cz úspěšně roste

 Projekt MůjZnámý.cz úspěšně roste

V roce 2015 jsme představovali startup MůjZnámý.cz, který zajišťuje profesionální doprovody na společenské a kulturní akce. Agenturu pro seriózní doprovody se daří dále úspěšně rozvíjet.

MůjZnámý.cz se stále zůstává největší českou, ryze profesionální agenturou, která se zaměřuje na čistě seriózní doprovody do společnosti za účelem interpersonálních vztahů a zábavy.

Jak se daří dále rozvíjet váš projekt?
Agentura má za sebou již stovky doprovodů na různé události. Tým profesionálů a profesionálek se proto rozrostl na 60 a toto číslo si striktně držíme. Chceme nabízet kvalitu a tu bychom ve více lidech nedokázali možná uhlídat. Co je překvapivé, služba se těší velkému zájmu také mezi ženami, zároveň pak i mezi mladými lidmi. Aby MůjZnámý.cz dokázal pružně reagovat na poptávku, došlo k rozšíření týmu o dva nové členy.
Dále jsme začali pořádat otevřené kurzy pro širokou veřejnost. Pro ty, kteří chtějí být trendy a jejich image jim není lhostejná. Dbáme na celkové proškolení člověka, snažíme se z každého muže udělat opravdového gentlemana a každé ženy distingovanou dámu etických znalostí. Reprezentativní člověk se musí umět nejen dobře obléci, ale také musí umět používat správná slova a v případě nepříjemnosti umět i zaimprovizovat.
Letošní rok jsme také vydali e-book o tom, jak se stát atraktivnější pro druhé pohlaví. Tato příručka je mezi osamělými velice žádaná.
Naši kvalitu a důvěryhodnost ocenila média jako je věhlasný FORBES, Česká Televize, Hospodářské noviny, TV Barrandov, ByznysPark.cz, Lupa.cz, Dotyk Byznys a dokonce i Blesk.

Je něco, co se naopak nedaří?
Byli jsme pomlouvání těmi, co nechápali naše služby ale i potenciálními zaměstnanci, kteří na pohovoru neuspěli. To se ale samozřejmě dalo čekat. Pokud máte na pohovoru egoistu, který přeci vše umí a všude byl, pak se tento člověk jen těžko smíří s odmítnutím.

Jaké máte cíle pro letošní rok?
V letošním roce bychom chtěli samozřejmě vykouzlit úsměv i těm lidem, kteří ještě neměli odvahu nás vyzkoušet. Plánujeme také různé soutěže o doprovod zdarma pro návštěvníky naše webu www.mujznamy.cz. Rádi bychom více zakotvili na Slovensku. Tak nám držte palce, ať se daří a můžeme i nadále číst děkovné dopisy od našich klientů a klientek.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz