Rise and Shine nabídne přednášky a příběhy úspěšných nejen pro startupisty

 Rise and Shine nabídne přednášky a příběhy úspěšných nejen pro startupisty

Pátý ročník konference Rise and Shine nabídne od 11. listopadu přednášky a osobní příběhy úspěšných lidí z různých oblastí byznysu. Téma osobního rozvoje a tajemství podnikatelských úspěchů odhalí také Tomáš Vodenka, spoluzakladatel úspěšné softwarové firmy Inventi, která se v říjnu dostala do žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem v Evropě.

Tomáš Vodenka na konferenci vystoupí v neděli 12. listopadu s příspěvkem na téma „Proč úspěchu dosáhne jen 5 % lidí? Aneb jak vyrůst a zazářit?“. Posluchačům nabídne svůj pohled na to, co dělají úspěšní lidé jinak a pokusí se odhalit tajemství podnikatelských úspěchů.

Rise and Shine je platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Cílem akce je otevřít dveře mladým nadějným lidem k sebepoznání a větší efektivitě. Letos na konferenci vystoupí kromě Tomáše Vodenky například jeden z předních českých lektorů Ivo Toman, Ředitelka Nadace O2 Anna Kačabová nebo moderátor a producent pořadu ONE MAN SHOW Kazma.

Zdroj: TZ Inventi

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz