S další možností jak uplatnit svůj nápad přichází Cirkus talentů

 S další možností jak uplatnit svůj nápad přichází Cirkus talentů

Společnost IDC spustila novou soutěž s názvem Cirkus talentů. Vyzývá v ní mladé digitální inovátory, aby představili svoje nápady, jak zjednodušit, zefektivnit nebo jinak zlepšit provoz a fungování v tradičních prosperujících firmách a pomoci jim nasazovat digitální inovace.

Vybraná skupina nejlepších talentů dostane šanci prezentovat svoje nápady osobně mezinárodnímu publiku. „Je úžasným paradoxem, že např. společnost Airbnb je v současnosti největším poskytovatelem ubytování na světě a přitom nevlastní jedinou nemovitost, nebo že Facebook nabízí nejvíc obsahu ke čtení a sdílení, i když sám nenapíše ani čárku,“ komentuje novou soutěž Dalibor Šidlo, ředitel české pobočky IDC. „Digitální byznysy jsou zkrátka tady, týkají se každého z nás a ovlivňují naše životy. Stačí jeden dobrý nápad a mohou kohokoli vystřelit mezi lídry, kteří potáhnou byznysy v nejúspěšnějších korporacích. Naše soutěž chce mladým talentům pomoci posunout dál jejich nápady z oblasti digitální transformace.“

Pro účast v soutěži stačí splnit dvě podmínky – být ve věku 18-30 let a odeslat vyplněnou přihlášku. Součástí přihlášky je i samotná soutěžní část, ve které si mají účastníci vybrat nějakou reálnou společnost nebo produkt, které podle nich totálně zaspávají digitální dobu. Název společnosti se v přihlášce neuvádí, pouze se popíše předmět jejího podnikání a definuje vlastní rada, jak naskočit na digitální vlnu a převálcovat konkurenci. Přihlášku musí poslat každý účastník zvlášť, ale lze se sdružit do maximálně tříčlenných týmů, pro které vymyslí společný název. Přihlášky je nutné odeslat nejpozději do 25. dubna 2016.

Zdroj: TZ IDC

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz