Saan jsou kabelky od srdce

 Saan jsou kabelky od srdce

I kabelka může mít příběh, který vyjadřuje vaši osobnost, váš život. Takové graficky zajímavé a jedinečné kabelky zaplňují pracovní život dvou bývalých kolegyň, které společně založily Saan Bags, s nímž vyhráli 1. místo pro Plzeňský kraj v T-Mobile Rozjezdech.

O čem váš projekt je?
Navrhujeme a vyrábíme unikátní české ručně šité kabelky plné emocí, příběhů, fantazie. Každý náš produkt z produktové řady Emotion je originálem vyrobeným jen pro konkrétního zákazníka.
Vzkaz na zrcadle, oblíbená báseň, obrázek od dítěte. Byla by škoda odkládat tyto poklady do šuplíku, když Vám můžou dělat radost každý den. Graficky je zpracujeme a jen pro Vás navrhneme a ušijeme kabelku nebo batůžek. Bude jedinečný a originální stejně jako jste vy.

Kdo všechno patří do vašeho týmu?
Jsme dvě bývalé kolegyně, kamarádky Anina a Sandra. Anina má na starosti grafické návrhy, Sandra se věnuje střihům a výrobě.

Jakým způsobem jste na takový nápad přišly?
Inspirovaly nás naše děti. Stále nám nosily a nosí krásné obrázky. Ledničky už jsou zcela ověšeny všemi možnými papíry, a tak nás napadl nový způsob, jak obrázky využít a mít je pořád u sebe.

Co bylo při přípravě projektu nejtěžší?
S jistou dávkou nadsázky se dá říci, že těžké bylo všechno. 🙂 Musely jsme se naučit od A do Z výrobu, práci s grafickými programy, poznat všechny materiály atd.

Co byste doporučily ostatním, pokud chtějí realizovat svůj nápad?
Věřte svému produktu, dělejte, co vás baví, a nevzdávejte to. Je to běh na dlouhou trať, ale stojí to za to.

Na čem pracujete teď?
Rády bychom ke kabelkám zařadily ještě dámské šaty. V současné době ladíme střihy a chystáme se na ušití první testovací várky. Také spouštíme nový e-shop s kabelkami pro ty, kterým se naše tvorba líbí ale netrvají na originálu vyrobeném jen pro ně. Zkrátka je pořád na čem pracovat.

Děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho úspěchů.

Foto: Tomáš Foxfoto Liška

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz