Sluchátka s napojením na sociální sítě

Společnost Muzik přichází na trh s prvními sluchátky, které jsou napojené na sociální sítě. Sluchátka dokáží komunikovat s applikací ve Vašem telefonu.

Výrobce bohužel zatím neuvolnil mnoho informací o jednovlivých funkcích. Zatím se ví, že sluchátka umožní okamžité sdílení skladby na Facebooku nebo Twitteru. Speciální aplikace pro Android nebo iPhone, se potom učí, jaké skladby poslucháte a dá se předpokládat, že na základě toho vám je bude pouštět. Sluchátka mají praktický skládací design.

 

Cílem společnosti Muzik je vytvořit nejinteligentnější sluchátka na světě, určená pro smart telefony. Software sluchátek představuje bezproblémové propojení elektronických zařízení a obsahu s platformami sociálních médií, aby mohli zákazníci bez problémů snadno získávat a sdílet hudbu. Společnost Muzik uvádí na trh kompletní řadu inteligentních audio produktů synchronizovaných s mobilním ekosystémem Muzik.

„Hudební průmysl má své nové směry, ale technologické pokroky rovněž poskytují svět příležitostí, kde společnost Muzik vytváří zcela novou kategorii,“ řekl Jason Hardi, zakladatel, prezident a generální ředitel společnosti Muzik.

„Sluchátka už nikdy nebudou jen pomůckou pro poslech hudby nebo telefonování. Ta naše zlepší způsob, kterým můžeme společně objevovat, sdílet, poslouchat a užívat si hudbu. Kromě objevování hudby se těším na spolupráci s lidmi z oblasti vývoje na tvorbě obdivuhodných aplikací, která posunou inteligentní sluchátka na ještě vyšší úroveň.“

Sluchátka a další související produkty společnosti Muzik budou dostupné pro veřejnost v posledním čtvrtletí letošního roku.

Zdroj: PROTEXT

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz