Start nového ročníku Green Light je tady

 Start nového ročníku Green Light je tady

Podzim už je v plném proudu a je tady nový ročník podnikatelského akcelerátoru Green Light Technické univerzity v Ostravě.

Green Lightu jsme plně věnovali jeden článek, takže stačí dohledat v případě zájmu. Nyní vás chceme informovat, že je tady 8. ročník, do něhož se můžete se svým startupem přihlásit.

Registruj se!

Dne 1. 10. se spustila registrace, která potrvá do konce října, tedy 31. 10. 2020. Nepropásněte tuto šanci! Vybrané projekty se pak od ledna zapojí do čtyři měsíce trvajícího procesu, který dá vašemu podnikání jasné obrysy. 29. 4. 2021 bude ukončen StartUp Show, na němž budou vybráni vítězi. A pokud máte strach zapojit se do programu kvůli nestálé situaci, nemusíte se obávat. Organizátoři mají promyšlenou i online verzi. Takže o nic nepřijdete.

Těš se na zajímavé mentory

Během celého procesu budou účastníkům pomáhat mentoři, mezi nimiž se letos objeví nové tváře. Tak například absolvent prvního ročníku Green Light Jan Tkáč, jehož projekt PresentiGO má pobočku v San Francisku; dále Jan Hůzl, jenž je v Green Light od jeho počátku před osmi lety a dnes vede ostravský klub DOCK; a Oskar Kořistka, zakladatel jediného českého projektu Supernova, který se dostal až do kalifornského Y Combinatoru. Všichni mají, jak vidíte, bohaté zkušenosti, o něž se s vámi rádi podělí.

Když pohlédneme závěrem do osmileté historie GreenLight, za tu dobu se jej zúčastnilo 340 startupů. Zahoď obavy a rozšiř toto číslo. Nových tváří na poli byznysu není nikdy dost. A třeba se za rok objevíš na stránkách Mám nápad se svým podnikatelským nápadem.

Foto: archiv Green Light

Related post

MámNapad.cz