Startup Happen.cz zjednodušuje organizaci nejen svatby

 Startup Happen.cz zjednodušuje organizaci nejen svatby

Nový projekt Happen.cz pracuje s databází poskytovatelů služeb na svatby a další společenské akce s možností si je okamžitě objednat jako v klasickém e-shopu a zařídit tak jakoukoliv akci online na pár kliknutí.

Inovativní služba na bázi P2P obchází agentury, které zákazníkům účtují tučné provize, a nabízí možnost si vybrat služby dle svých představ. K dnešnímu dni portál disponuje více než 270 poskytovateli, zahrnující služby od fotografů a kameramanů, přes kapely či moderátory, až po stylistky, vizážistky, floristky a další.

S myšlenkou na založení projektu přišli 3 nynější společníci. Po společných zkušenostech z natáčení či pouhých návštěv plesů si začali uvědomovat zastaralý systém organizace těchto akcí a špatnou kvalitu nabízených služeb (nekvalitní videa, fotografie apod.). Portál, který umožňuje objednat služby online v rámci pár kliknutí a bez poplatků, oficiálně spustili 1. 11. 2017. Den na to se zakladatelé mohli radovat z první objednávky, kdy zprostředkovali fotografa na maturitní ples.

“Jsme si samozřejmě vědomi, že první vlaštovka jaro nedělá. První objednávka za tak krátkou chvíli nás potěšila, mohli jsme si ověřit, že naše služba funguje, ale v každém případě nehodláme usnout na vavřínech,” zní z úst autorů projektu.

Zdroj: TZ Happen.cz

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz