Startup Zone a infoShare 2016: největší technologická událost ve střední a východní Evropě

 Startup Zone a infoShare 2016: největší technologická událost ve střední a východní Evropě

Přes 5 tisíc účastníků, z toho asi 100 mezinárodních mluvčích, cena 20 tisíc eur pro vítěze soutěže začínajících firem Startup Contest – nenechte si ujít infoShare 2016 – největší technologickou akci a konferenci startupů v regionu střední a východní Evropy.

V polském Gdaňsku se již po desáté sejdou zástupci technologického průmyslu a obchodu. Od 18. do 20. května budeme pořádat přednášky, workshopy a panelové diskuse o pěti oblastech: Inspirace, Technologie, Začínající firma, Workshopy a Vůdcové. Řečníky letošního roku jsou mimo jiné také Jon von Tetzchner – tvůrce webových prohlížečů Vivaldi a Opera a Kevin Goldsmith – hlavní technologický manažer společnosti Spotify. „Každý den přidáváme na seznam nová jména, jako například Jeff Szczepanski, hlavní provozní manažer společnosti Stack Overflow, Joerg Rheinboldt, generální ředitel společnosti Axel Springer Plug and Play, Anthony Le Roux, generální ředitel společnosti Uber pro východní Evropu,“ říká Grzegorz Borowski, generální ředitel konference infoShare. Mluvčí budou hovořit o technologiích, podnikání a začínajících firmách. Konference InfoShare je tím nejlepším místem pro přístup k nejzajímavějším inovativním projektům z komunity startupů ve střední a východní Evropě. Přihlásit se můžete na internetových stránkách

Program zahrnuje doprovodné akce, jako je například Leaders Event (Soutěž vůdců) pro podnikatele a investory na stadionu Energa Gdańsk, a velká Networking Party (Síťová slavnost) s živým koncertem Julie Marcell. Poslední den čeká na účastníky plavba v Gdaňské zátoce.

Návštěvníci se mohou účastnit akce Startup Zone, kterou pořádá nadace infoShare a společnost Gdańsk Business Incubator STARTER. Tato akce je nedílnou součástí konference spolu se slavnou soutěží Startup Contest, která v roce 2015 přilákala 160 mladých společností z celé Evropy. „Zde mohou začínající firmy navázat obchodní kontakty, získat finanční prostředky a naslouchat těm nejlepším odborníkům,“ říká Malgorzata Jasnoch, generální ředitelka společnosti STARTER.

Co je Startup Zone?

Startup Contest – Šance vystoupit na hlavním pódiu a vyhrát cenu 20 tisíc eur v hotovosti a až milion eur v možných investicích. Soutěž může přinést obchodní kontakty, peníze a slávu!

Startup EXPO – Účastníci mohou prezentovat své projekty tisícům potenciálních klientů a obchodních partnerů.

Speed Dating – Seznamte se s mezinárodními investory a prezentujte projekty na setkáních tváří v tvář. Digitální síťový systém konference infoShare vám pomůže uspořádat časové rozvrhy návštěvníků.

Startup Stage – Učte se od těch nejlepších, jak vybudovat globální startup. Seznamte se s úspěšnými lidmi a nechte se inspirovat jejich příběhy.

Rezervujte si místo hned teď, a připojte se k elitě dvou set nejlepších začínajících firem v regionu střední a východní Evropy. Zaregistrujte se pro ověření do 6. dubna, a získejte pozornost investorů.

Zdroj: PROTEXT

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz