Startupy RůžeDomů.cz a Růže nonstop se sloučily do projektu Rosario

 Startupy RůžeDomů.cz a Růže nonstop se sloučily do projektu Rosario

Projekty RůžeDomů.cz a Růže nonstop dokončily fúzi a pod názvem Rosario připravily zcela nový koncept služeb. Kromě standardního rozvozu květin je možné si na webu Rosario.cz objednat například také originální dárky, nechat si připomenout významný den a navíc podpořit lidi s epilepsií, kteří kytice aranžují.

Rosario je nyní jedním z největších rozvozců květin v tuzemsku, v Praze s dopravou zdarma, který se specializuje výhradně na růže s důrazem na kvalitu. „Abychom zajistili nejvyšší jakost růží, nakupujeme je přímo na holandské burze květin. K zákazníkovi se tak dostanou maximálně čerstvé, někdy i pouhý den po utržení. Navíc odebíráme jen nejkvalitnější odrůdy, jako je například Red Naomi,“ komentuje kvalitu květin CEO projektu David Zábrž.

Jednou z konkurenčních výhod Rosaria je také propracovaný software připomínající významné dny. Navíc je možné objednat květiny i měsíce dopředu. „Každému z nás se občas stane, že na nějaké významné výročí zapomene. U nás si zákazníci mohou zdarma nastavit zasílání upomínek a to nejenom emailem, ale i prostřednictvím SMS. Pokud člověk chce, může si kytici rovnou objednat klidně půl roku dopředu – my už mu potom jen připomene, aby nezapomněl popřát,“ uvádí k výhodám Rosaria David Zábrž.

Přidanou hodnotou rozvozce květin Rosario je spolupráce s květinovou dílnou, která zaměstnává lidi s epilepsií. Spolu s profesionální květinovou vazbou si tak člověk může odnést dobrý pocit, že pomohl lidem, pro které je běžné zaměstnání často nedosažitelné. K rozvozu těchto výtvorů pak Rosario využívá českou kurýrní služby rozvážející téměř nonstop.

Zdroj: TZ Rosario

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz