Super nápady v čem podnikat v roce 2019

Možná vám přijde, že trh už je zcela nasycený a vy nemáte, co nabídnout. Opak je ale pravdou. Stále existují díry na trhu, které můžete zaplnit právě vy se svým podnikatelským plánem. Zjistěte, jak na to, a naberte inspiraci.

Dělejte to, co umíte a co vás baví
V první řadě byste měli podnikat v něčem, co vás zajímá, baví nebo zkrátka v tom, co už znáte. Vrhat se do absolutního neznáma není úplně šťastné, tak neriskujte víc, než je potřeba. Dneska letí věci, které by člověka před 10 lety ani nenapadly.

Jídlo na prvním místě
Dnešní moderní společnost prahne po všem, co je zdravé a bio. Pořady Romana Vaňka nebo Zdeňka Pohlreicha nás zkrátka naučily na jídlo nahlížet trochu jiným úhlem pohledu. Čím dál častěji si v obchodech vybíráme kvalitu a dáváme jí přednost před kvantitou. Právě z toho důvodu se můžete dobře chytnout třeba s prodejem vlastnoručně vypěstovaných plodin nebo nepřekonatelných domácích paštik či marmelád.

Výrobky, které nezatěžují životní prostředí
Stále častěji se díváme také na to, do jaké míry výrobky zatěžují, respektive nezatěžují, životní prostředí. Lidem už není osud planety jedno. Stále častěji proto sahají po ekologických produktech. Úspěšné jsou obchody, které prodávají bio kosmetiku nebo čistící prostředky, které nezatěžují životní prostředí. Začněte prodávat zboží, které využívá primárně materiál jako je dřevo, a plasty úplně vypusťte.

Móda, která není jen na chvíli
Rychloobrátkový módní průmysl je rovněž na ústupu. Zákazníci začínají pomalu přemýšlet, jestli si opravdu koupí umělé triko za 100 Kč, nebo sáhnou raději po kvalitním bavlněném kousku, který bude sice dražší ale vydrží jim mnohem delší dobu. Zaměřte se na módní průmysl, na kvalitní věci z kůže, které vydrží desítky let, na přírodní bavlnu a vynechte umělé materiály.

Školte a předávejte znalosti
Víte něco, co ostatní ne? Ať už se jedná o odborné znalosti nebo jste snad objevili smysl života? Máte nějaké schopnosti a dovednosti, které byste mohli předat někomu dalšímu? Tak se o ně podělte. Můžete se stát školitelem a vypsat kurzy. Jestli je vaší doménou neotřelý humor a improvizace za každých okolností, pak si možná troufnete na nějakou stand-up show. A je to, vaše podnikání je na světě.

Koordinátor, který zařídí i nemožné
Víte, že vaší doménou je, že zvládnete zařídit cokoli v krátkém čase a naprosto precizně? Tohle zavání koordinátorem na volné noze. Zkuste někomu zorganizovat narozeninovou oslavu, rodinné setkání nebo dokonce svatbu. Jestli v tom budete dobří, rychle se to o vás rozkřikne a máte vyhráno. Pak už stačí jen si koupit firmu na prodej, najmout další zaměstnance a vaše podnikání je na světě. Geniální.

Řemeslo jako nedostatková služba
Trend se obrátil ve smyslu, že dnes má hodně lidí vyšší vzdělání, ale těch, kteří umí nějaké řemeslo nebo jsou zruční, je jako šafránu. Pokud máte ten dar a umíte si vydělat rukama, pak se této příležitosti chytněte. Výroba čehokoli vás v dnešní době může slušně uživit.

Zdroj: PR článek

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz