T-Mobile podporuje podnikatele

 T-Mobile podporuje podnikatele

Začínáte podnikat? Telekomunikačního operátora T-Mobile určitě znáte. Nechceme vás lákat na žádné mobilní tarify pro podnikatele, ale nabídnout možnost zviditelnění. Jde o T-Mobile Rozjezdy – soutěž pro podnikatele. Někteří si možná při četbě našich rozhovorů všimli, že pár startupů se Rozjezdů zúčastnilo.

Podpora začínajících podnikatelů

T-Mobile je světoznámá společnost, která se už dlouhodobě věnuje programu na podporu podnikatelů. Nabízí jim bezplatné semináře pro rozjezd byznysu a účast v soutěži, která má dvě kola (regionální a celostátní). Každý rok jsou do soutěže zapojeni i další partneři, na jejichž produkty, služby či finanční odměnu se mohou výherci těšit.

Na podzim se připrav, v zimě se přihlas

Přihlásit se mohou ti, kteří ještě podnikat nezačali, anebo podnikají méně než 12 měsíců. Registrace do soutěže probíhá od konce ledna do konce února. Přihlášení podnikatelé jsou pozváni na bezplatné semináře, na nichž porota vybere 3 výherce pro každý kraj. Tedy lépe řečeno, mohou být až tři, ale občas se stane, že se tolik dobrých projektů nenajde. Samozřejmě se můžete těšit i na workshopy, poradenství a praktické přednášky. Regionální vítězové se poté zúčastní celostátního kola v Praze, na němž bylo letos udělováno pět cen: cena poroty, cena za nejlepší technologické řešení, cena veřejnosti, cena za odpovědné podnikání a zvláštní cena ČMA pro mladé talenty.

Projekty a zase projekty

Možná to nevíte, ale T-Mobile podporuje podnikatelské projekty už deset let. Takže mu pod rukama prošly už tisíce rozličných nápadů. Přesně se jedná o 4485 projektů a 496 vítězů. A když už jsme u těch cifer, mezi výherce už se stihlo rozdělit 46 milionů korun! Nově se mezi účastníky objevují ti, kteří myslí na udržitelné podnikání (Steeblo – skleněná brčka, 2019) nebo se specializují na technologické nápady (např. Farmium – online senzory pro zemědělce, 2019).

Takže jestli máte zajímavý nápad, který plánujete rozjet, nebo už se s ním pár měsíců rozkoukáváte na trhu, a chcete se zviditelnit, získat více zákazníků, neváhejte a přihlaste se do T-Mobile Rozjezdů.

Foto: archiv T-Mobile Rozjezdy

Related post

MámNapad.cz