Tiskelník tiskne studentům s reklamou zdarma

 Tiskelník tiskne studentům s reklamou zdarma

Startup Tiskelník je výsledkem týmové práce nadšenců, kteří hledají stále nové cesty, jak podporovat studenty při studiu. K možnosti tisku studijních materiálů zdarma přidává služba nově také tisk diplomových a bakalářských prací, jejichž termíny odevzdání se nezadržitelně blíží.

Služba funguje na jednoduchém principu, kdy se student kterékoliv vysoké školy v ČR zaregistruje na www.tiskelnik.cz a poté už může do aplikace nahrávat své studijní materiály k tisku. Celkem může každý student tisknout jednou měsíčně materiály v rozsahu od 30 do 180 barevných stran.

Tiskelník zajistí také vazbu v drátěném kroužkovém provedení a doručení do vybrané výdejny služby Zásilkovna.cz po celé ČR. To vše je pro studenty zcela zdarma, takže výrazně šetří nejen peníze, ale také čas – výtisk je hotový vždy do tří dnů od objednání a poté je předán dopravci.

Bez nutnosti za cokoliv platit mohou studenti služby Tiskelníku využívat díky sponzorům z řad velkých firem. Ti umísťují do patiček stránek vytištěných materiálů svá sdělení, zajímavé informace cílené na studenty přímo podle jejich oboru – nabídky stáží, tipy pro cestování, ale i různé slevové kupóny.

Zdroj: TZ Tiskelnik.cz

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz