To nejzajímavější ze zahraničního crowdfundingu: sluchátka PaMu Scroll či HD kapesní projektor PIQO

Crowdfunding jako takový nemá u nás v České republice moc valné mínění, většinou se bojíme takový produkt ze zahraničních portálu, jako je Kickstarter či Indiegogo, vůbec objednat.

V minulosti se stávalo, že jste si objednali produkt, na který se těšíte, avšak výrobce vám týden co týden píše, že se produkce odkládá, jsou případy kdy se výrobek vůbec na trh nedostane. V tom případě vám nezbývá nic jiného než požadovat náhradu škody od crowdfundingového serveru, ta může být zdlouhavá a ne vždy úspěšná.

Co kdyby existoval prostředník, který vám produkty nabídne ihned za ještě lepší cenu než u výrobce? Prostředník, který garantuje dodání, kvalitu a záruku produktu. Ano, přesně takový existuje a jmenuje se Milica.cz. Tento obchod je založen necelý rok a již nabízí více jak 20 produktů skladem a několik v předprodeji, kde crowdfundingové kampaně běží, či právě skončily.

Sluchátka PaMu Scroll nabízí nejnovější technologii bluetooth 5.0, voděodolnost IPX6 či citlivost 97 +/-2 dB za velmi příznivou cenu. Na serveru Indiegogo tato sluchátka vybrala téměř 3,5 milionu amerických dolarů, tím se zařadila mezi nejoblíbenější zařízení pro poslech hudby z crowdfundingu.

Naproti tomu, projektor PIQO, kde kampaň nedávno skončila s konečnou částkou téměř 1,5 milionu USD, nabízí vlastnosti, které jsou v tuto chvíli u skupiny ,Mini projektorů“ inovativní. Nabízí kvalitu HD, která je schována v kostce o velkosti 3x 5,7cm. Což je velmi úctyhodný výkon. S cenovkou pod 8 tisíc Kč nabízí hodně muziky za přiměřenou částku.

Celkově se společnost Milica snaží vrátit crowdfundingu jako takovému dobrou pověst, pověst platformy sloužící k technologickému pokroku, který je v této době nezastavitelný.

Related post

Leave a Reply

MámNapad.cz